سرانجام وبسایت‌های فعال در زمینه‌ی بازی‌های ویدیویی شروع به انتشار نقد و بررسی‌های خود از عنوان Immortals: Fenyx Rising کرده‌اند، اثری که با استایل گرافیکی خاص خود توانسته نظر بازی‌بازان را به خود جلب کند.

 

ما با ساخته‌ی جدید تیم توسعه دهنده‌ی بازی Odyssey رو به رو هستیم که قصد دارد روایت‌هایی از اسطوره‌های یونان را این بار از طریق اتمسفری شاد‌تر به بازی‌بازان ارائه دهد. در بازی Immortals: Fenyx Rising بازی‌بازان با انواع مختلفی از هیولاهای اسطوره‌های یونان مانند مدوسا، میناتور و سایکلاپس روبه‌رو می‌شوند و با قهرمانان فاسدی مانند آشیل مبارزه خواهند کرد. همچنین تیم توسعه تمرکز شدیدی برروی اکتشاف داشته است.

 

به طور کلی ۷ منطقه‌ی منحصربه‌فرد برای اکتشاف وجود دارد که هر کدام اتمسفر خاص خود را دارند. بازی‌بازان با حل معماها و نابودی دشمنان می‌توانند سلاح‌ها و قدرت‌های خود را ارتقا دهند. علاوه بر این موارد، قابلیت شخصی‌سازی شخصیت شما نیز وجود دارد و شما می‌توانید با انجام ماموریت‌ها و کشف آیتم‌های مختلف سلاح‌ها و تجهیزات خود را ارتقا دهید.

 

بازی Immortals: Fenyx Rising، در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۹ (۳ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا منتشر خواهد شد. همچنین این بازی برای اجرا برروی کنسول‌های نسل بعد نیز به صورت رایگان به‌روزرسانی ویژه‌ای دریافت خواهد کرد. قبل از خرید اثر بهتر است مروری بر نقدها و نمرات بازی داشته باشید.

 

شما در ادامه خلاصه‌ای از بررسی‌های وبسایت‌های گوناگون پیرامون Immortals: Fenyx Rising را می‌خوانید:

 

Gaming Age – 10/10

این یک برداشت بسیار لذت‌بخش از ژانر دنیای‌باز اکشن به شمار می‌رود. من فکر می‌کنم با یکی از کاندید‌های بازی‌سال مواجه هستیم.

Hobby Consolas – 9.1/10

Fenyx Rising یک ماجراجویی عالی است. یک دنیای‌باز با اصالت، پر از غافلگیری به همراه پازل‌های بی‌نظیر و مکانیک‌های مبارزه‌ی جذاب که در اساطیر یونان قرار دارد. ما با اثری در سطح Breath of the Wild رو به رو نیستیم اما در بخش‌های مختلفی به آن نزدیک می‌شود.

 

God is a Geek – 9/10

عنوان Immortals Fenyx Rising یک ماجراجویی عالی به همراه پازل‌های چالش‌برانگیز و پیچیده است که همراه با سیستم مبارزه‌ی بی‌نظیر و دنیایی غنی خودنمایی می‌کند.

 

COGConnected – 8.7/10

در نگاه اول این امکان وجود دارد که به این نتیجه برسید Immortals ترکیبی درهم از بازی‌های مختلف است اما در خاکستر این آثار است که فنیکس عروح پیدا می‌کند. شما عاشق شخصی‌سازی و روایت خاص بازی خواهید شد که یک دنیای غنی یونانی را به تصویر می‌کشد.

 

Areajugones – 8.5/10

بازی Immortals Fenyx Rising لذت‌‎بخش‌ترین غافلگیری یوبی‌سافت در این سال‌ها به حساب می‌آید. ترکیب پازل‌ها، نبرد‌ها، اکتشاف‌ها و روایت کاریزماتیک باعث می‌شود با یکی از درگیرکننده‌ترین بازی‌های این سازنده رو به رو شویم. فراتر از آن اگر عاشق افسانه‌های یونان باستان هستید، مطمئناََ از این تجربه لذت بیشتری نیز خواهید برد.

 

Attack of the Fanboy – 8/10

یوبی‌سافت سلیقه‌ی خوبی در زمینه‌ی خلق دنیاهای باز غنی و زیبا دارد اما هیچکدام از آن‌ها در حد و اندازه‌های Immortals Fenyx Rising درگیرکننده نیستند. ما با اثری رنگارنگ و زیبا رو به رو هستیم که محتویات زیادی برای اکتشاف دارد.