جدیدترین بسته الحاقی بزرگ بازی Nioh 2 تحت عنوان Darkness in the Capital بالاخره در اختیار هواداران قرار گرفت و تا این جا هم با واکنش‌های خوبی از سوی بازی‌بازان و منتقدان همراه شده است. در همین راستا، در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این بسته داشته باشیم.

 

Nioh 2 از سری عناوین اکشن و نقش‌آفرینی است که در گذشته به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و به محبوبیت بالایی هم نزد بازی‌بازان رسید. همچنین منتقدان نمرات خوبی را هم به آن اختصاص دادند که نباید این قضیه را به راحتی نادیده گرفت. در این بازی باید کنترل شخصیتی قدرتمند را به دست گرفته و با سیل عظیمی از دشمنان به مبارزه بپردازید. پشتیبانی سازندگان تا این جا از بازی بسیار خوب بوده است و به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی فراوانی برای آن در دسترس قرار گرفته است.

 

حال جدیدترین بسته الحاقی Nioh 2 با نام Darkness in the Capital به دست هواداران رسیده است که از محتویات آن باید به بخش داستانی، سلاح‌ها، مهارت‌ها، سطح دشواری و آیتم‌های جدید و جذاب اشاره داشت. حال باید دید که واکنش بازی‌بازان در خصوص این بسته چه خواهد بود.

 

قابل ذکر است که دو شرکت تیم نینجا (Team Ninja) و کوئی تکمو گیمز (Koei Tecmo Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Nioh 2: Darkness in the Capital را به عهده داشته‌اند. ضمنا بخش‌هایی از این بازی آنلاین است و برای تجربه‌ی هر یک از آن‌ها حداقل به سه بازی‌باز نیاز است. حال امروز نقدها و نمرات بسته الحاقی Darkness in the Capital توسط منتقدان برتر حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

 

DESTRUCTOID 8.5/10

بسته الحاقی Darkness in the Capital بسیار جذاب و سرگرم کننده است و این قضیه را نباید انکار کرد. به همه‌ی طرفداران بازی Nioh 2 توصیه می‌کنیم که آن را تجربه کرده و لذت ببرند.

 

Game Revolution 8/10

برخی از محتویات بسته الحاقی Darkness in the Capital معمولی است و شاید آن‌ها را بتوان در سایر بسته‌ها نیز مشاهده کرد. با این حال، با افزودن این بسته می‌توانید عنوان بهتری را تجربه کنید. با اضافه شدن مهارت‌های فراوان، سیستم مبارزات Nioh 2 پیشرفت چشمگیری داشته است. همچنین نباید نقش ماموریت‌ها، باس‌ها و سلاح‌های تازه را در جذاب‌تر شدن نسخه‌ی اصلی نادیده بگیریم.

 

EVERYEYE.IT 7.7/10

شابد Darkness in the Capital مانند بسته الحاقی قبلی بازی Nioh 2 شگفت انگیز نباشد، اما باز هم می‌توان محتویات و ویژگی‌های جذابی را در آن پیدا کرد. باس‌ها، مراحل ، آیتم‌ها و سلاح‌های خوبی به بازی اضافه شده است و بدون شک هواداران بازی ذکر شده از این بسته لذت خواهند برد.

 

IGN ITALIA 7.5/10

دومین بسته الحاقی بزرگ بازی Nioh 2 یعنی Darkness in the Capital بسیار پرمحتوا و دوست داشتنی است و بی شک هواداران باید آن را دریافت کنند. شاید باس‌ها بیشتر از هر چیز دیگر در این بسته به چشم بیاید و دلیل آن هم این است که تیم سازنده برای طراحی آن‌ها از شخصیت‌های دیگر آثار الهام گرفته‌اند.