دو روز قبل از عرضۀ عنوان The Last of Us Part 1، شاهد نقدها و نمرات بازی از سوی وبسایت‌های معتبر مختلف هستیم.

 

در ادامه، نمرات و خلاصه‌ای از نقد‌های منتشر شده را مطالعه می‌کنید:

 

God is Geek 10/10

بازی The Last of Us Part 1 یک شگفتی تکنیکال است که بازی کلاسیک ناتی داگ را بهتر از قبل می‌کند. کیفیت بصری به اندازۀ صداگذاری بی‌نظیر است و تمامی این تغییرات ارزش تجربۀ دوباره را به وجود می‌آورند.

 

GameByte 9/10

The Last of Us Part 1 بازی‌ای است که به نظر نمی‌رسد وجودش ضروری باشد، اما من خوشحالم که وجود دارد. با این که طراحی بازی منسوخ 2013 در آن دیده می‌شود، بهبودهای بصری، تغییرات کوچک سیستم مبارزه و قابلیت‌های دسترسی، آن را به عنوانی تبدیل می‌کنند که حس تازگی دارد. به مرور زمان، این ریمیک به یک نسخۀ Definitive تبدیل خواهد شد که نسل‌های جدید از آن لذت می‌برند.

 

Dexerto 8.5/10

بازی The Last of Us به مانند گذشته چالش‌برانگیز، بی‌رحم و لذت‌بخش است. با کیفیت بصری به شدت بهبود یافته، تغییرات کوچک اما معنادار گیم‌پلی و قابلیت‌های دسترسی متعدد، یک تجربۀ عالی و نهایی برای طرفداران قدیمی و مخاطبین جدید محسوب می‌شود.

 

Gamespot 8/10

بهبودهای The Last of Us Part 1 شاید به صورت جداگانه جزئی به نظر برسند، اما ترکیبشان با یکدیگر یکی از به یاد ماندنی‌ترین بازی‌های دورۀ PS3 را بهتر می‌کند. از برخی جهات، دو پارت The Last of Us حالا با یکدیگر هماهنگ شده‌اند و تجربۀ آن‌ها در کنار یکدیگر روان‌تر است. با این وجود، The Last of Us Part 1 پیشرفتی که در طول این سال‌ها در طراحی بازی کرده‌ایم را نادیده می‌گیرد. از سوی دیگر، اگرچه طراحی مراحل عمر خوبی نکرده‌اند، اما کاراکترهای و روایت همچنان مستحکم و جذاب است.

 

PCMag 7/10

The Last of Us Part 1 یکی از بازی‌های محبوب پلی استیشن 3 را با کیفیت بصری خیره‌کننده بازسازی می‌کند، اما با این قیمت، پیشنهاد بازی‌ای که تغییرات کمی دارد، سخت است.

 

میانگین نمرات بازی در متاکریتیک

 

میانگین نمرات بازی در اوپن‌کریتیک