رایان هرست (‌Ryan Hurst)، صداگذار شخصیت ثور (Thor) در بازی God of War Ragnarok، اظهار داشت که اخیرا یک نقطه عطف در توسعه بازی رقم خورده است.

 

بازیگر سریال‌های Sons of Anarchy و The Walking Dead در مصاحبه‌ای ویدیویی با Comic Con Revolution 22 (آپلود شده توسط کانال یوتیوب Steven Alvarez از طریق Reddit) اظهار داشت:

من آخرین کارهای کوچک God Of War را برای شخصیت ثور انجام دادم.

 

وقتی از او پرسیده شد که منظور هرست از این نظر دقیقا چه بوده است، آپلودکننده مصاحبه توضیح داد:

منظورش این بود که تنها صداگذاری دیالوگ‌های فرعی باقی‌ مانده است.

 

اگرچه این خبر لزوما نشان‌دهنده تاریخ دقیق انتشار بازی نیست، اما به نظر می‌رسد که روند توسعه به خوبی پیش می‌رود و ثور یکی از آنتاگونیست‌های اصلی در حماسه جدید God Of War خواهد بود.

 

با توجه به اینکه هرست موشن کپچر این کاراکتر را نیز انجام می‌دهد، ممکن است هنوز کار دیگری برای انجام دادن در این پروژه داشته باشد، اما به نظر می‌رسد که حداقل تمام کارهای صداگذاری توسط او انجام شده است. شایان ذکر است که این به هیچ وجه تاییدی بر عرضه بازی در آینده نزدیک نیست، اگرچه گزارش های دیگر حاکی از این است که بازی حتما در سال 2022 منتشر خواهد شد.

 

تاریخ انتشار بازی God Of War: Ragnarok محل بحث و مناقشه بوده است. با توجه به اینکه تاکنون تنها یک تریلر کامل از این بازی دیده‌ایم، برخی تردید دارند که بازی امسال منتشر شود. با وجود این حدس و گمان‌ها، هم کارگردان انیمیشن بازی و هم جیسون شرایر (Jason Schreier)، روزنامه‌نگار بلومبرگ، اطمینان خود را از عرضه این بازی در سال جاری اعلام کرده‌اند.

 

علاوه بر این، God of War Ragnarok اخیرا در کره جنوبی رده‌بندی سنی دریافت کرده است که نشان می‌دهد این بازی قرار است در سال 2022 عرضه شود. بازی God Of War: Ragnarok به طور انحصاری برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.