در مراسم سالگرد 15 سالگی Assassin’s Creed اعلام شد که یوبیسافت (Ubisoft) در ماه سپتامبر پیش رو از مسیر آینده‌ی سری بازی Assassin’s Creed پرده‌برداری می‌کند.

 

روز گذشته و در جریان پخش زنده‌ای که به مناسبت پانزدهیم سالگرد مجموعه‌ی Assassin’s Creed برگزار شد، مسئول توسعه‌ی جامعه‌ی هواداری این سری یعنی آلیس ترت (Alice Terrett) اعلام کرد:

در ماه سپتامبر به ما بپیوندید، چرا که در طی رویدادی اختصاصی، از مسیر آینده‌ی سری بازی Assassin’s Creed رونمایی خواهیم کرد. بی‌صبرانه منتظر به اشتراک گذشتن این اطلاعات با شما هستیم.

 

طی مراسم سالگرد پانزده‌سالگی این فرنچایز، شاهد معرفی محتوای جدید Valhalla نیز بودیم. همچنین، اخیراً شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی یک نسخه از این سری با مقیاس کوچک‌تر که بر المان‌های مخفی‌کاری تمرکز دارد در سال جاری یا 2023 به گوش ‌می‌رسید که هنوز تأیید یا تکذیب نشده‌اند.

 

به گزارش رسانه‌ی Bloomberg، نسخه‌ی مذکور Rift نام دارد و شخصیتی از Assassin’s Creed Valhalla به نام بسیم (Basim) در آن حضور خواهد داشت. ابتدا قرار بود که این بازی، بسته‌ی الحاقی Valhalla باشد، اما در ادامه به عنوانی مستقل تبدیل شد.