تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) اعلام کرد که عرضۀ مجدد هشت عنوان گذشته که به صورت ریمستر، بازسازی یا پورت شناخته می‌شود، در دست توسعه قرار دارد.

 

در حالی که از بعضی از این موارد آگاه هستیم، بازیکنان حدس می‌زنند که باقی آن‌ها می‌تواند شامل عناوینی مثل Bully، Red Dead Redemption یا GTA IV باشد.

 

یکی از این هشت عنوان، نسخۀ موبایل GTA Trilogy Definitive Edition خواهد بود که در حال حاضر برای عرضه در زمانی قبل از مارس 2023 برنامه‌ریزی شده است. همچنین بازسازی Max Payne و Max Payne 2 در دست ساخت قرار دارد که در یک مجموعه برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC عرضه خواهد شد، هرچند از اینکه به صورت یک یا دو نسخۀ مجزا به حساب خواهد رفت، مطمئن نیستیم. تیک-تو مشخص کرد که این موارد شامل دنباله‌ها‌ نخواهد بود؛ پس بقیۀ آن‌ها در حال حاضر نامعلوم به نظر می‌رسد. اگرچه تیک-تو به صورت خلاصه اشاره کرد که به دنبال آوردن چندین عنوان موبایل به کنسول‌ها و PC است که می‌تواند به معنی عرضۀ بازی‌هایی مثل Farmville، Words With Friends و Merge Dragons برای پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5 باشد.

 

با وجود اینکه پنج یا شش مورد از این عناوین هنوز مشخص نشده‌ است، طرفداران انتظار دارند تا ریمستر GTA 4 و Red Dead Redemption بین آن‌ها باشد. متاسفانه احتمال درستی این مورد خیلی کم است. گزارش‌های اخیر از عملکرد ناامیدکنندۀ GTA Trilogy Definitive Edition روی کنسول‌ها و PC، توقف برنامه‌ریزی برای ریمستر عناوین یادشده را به دنبال دارد و اگر قصد ورود به مرحلۀ توسعه را داشته باشند، چنین اتفاقی تا قبل از عرضۀ GTA 6 نخواهد افتاد. در عین حال شایعه‌هایی برای بازسازی Bully با وجود عدم تایید از طرف راکستار یا تیک-تو پخش شده است.