به تازگی بازی Grand Theft Auto IV Complete Edition در فروشگاه آمازون (Amazon) برای کنسول پلی‌استیشن ۵ مشاهده شده است و طبق اطلاعات منتشر شده، از پیشرفت‌های فنی، گرافیکی، نرخ فریم بالاتر و پشتیبانی از قابلیت‌های کنترلر Dualsense بهره‌مند خواهد بود.

 

در اوایل سال جاری میلادی، شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) به بیان توضیحاتی در مورد برنامه‌های خود جهت عرضه‌ی بازی Grand Theft Auto V برای کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس پرداخت. این نسخه قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه شود و بهبودهای بصری و فنی، بارگذاری سریع‌تر و از برخی ویژگی‌های جدید دیگر برخوردار گردد. حال به نظر می‌رسد که بازی GTA V تنها نسخه از این سری بزرگ و محبوب نخواهد بود که قرار است راهی نسل نهم ‌شود. به تازگی فروشگاه آمازون شعبه‌ی ایالات متحده، عنوان Grand Theft Auto IV Complete Edition را به همراه توضیحات کاملی، در فهرست فروش خود قرار داده است.

 

بازی Grand Theft Auto IV Complete Edition در فروشگاه آمازون مربوط به کنسول پلی‌استیشن ۵ است، اما اگر این بازی واقعی باشد، می‌توان انتظار عرضه شدن آن را بر روی کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز داشت.

 

طبق اطلاعاتی که در تصویر فوق می‌توان مشاهده کرد، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Grand Theft Auto IV Complete Edition با رزولوشن ۴K واقعی اجرا خواهد شد. این مجموعه شامل نسخه‌ی اصلی Grand Theft Auto IV به همراه دو بسته الحاقی The Lost and the Damned و The Ballad of Gay Tony خواهد بود. همچنین این اثر از نظر گرافیک فنی و کیفیت بصری متناسب با تکنولوژی‌های نسل نهم ارتقا خواهد یافت و شاید جالب‌ترین نکته، پشتیبانی از قابلیت بازخورد لمسی کنترل Dualsense برای این اثر باشد.

 

طبق این تصویر، بازی Grand Theft Auto IV Complete Edition قرار است در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۲۹ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) به بازار عرضه شود. البته باید توجه داشت که تا اعلام رسمی شرکت راکستار، نمی‌توان با قطعیت صحت این موضوع را تایید نمود.