به نظر می‌رسد که پشتیبانی از بازی Mortal Kombat 11 همچنان ادامه خواهد داشت و قرار نیست که تیم سازنده، سال ۲۰۲۰ را انتهای داستان هواداران این عنوان بداند.

سال ۲۰۱۹ برای بازی Mortal Kombat 11 یکی از بهترین سال‌های ممکن بود. این بازی چندین شخصیت جدید که البته از مبارزان قدیمی این سری بودند را در تیم جنگندگان خود دید و هواداران نیز با کمال رضایت به این موضوع تن دادند. از طرفی دیگر، در سال ۲۰۲۰ نیز شخصیت‌هایی همچون جوکر به بازی اضافه شدند و در چند روز آینده نیز شخصیت Spawn به بازی افزوده می‌شود. اما آیا این پایان کار برای Mortal Kombat 11 در سال ۲۰۲۰ و یا به کلی در نسل هشتم است؟ اد بون (Ed Boon) اینطور فکر نمی‌کند.

او در پاسخ به این سوال که آیا انتشار شخصیت Spawn برای Mortal Kombat 11، آخر داستان پشتیبانی از این بازی است یا خیر، چنین پاسخ داد:

من بسیار ممنون هستم از تمامی هوادران Mortal Kombat 11. ما تمامی کارهایی که می‌کنیم، تمامی شخصیت‌هایی که معرفی می‌کنیم، همگی تنها برای این هستند که تشکری کوچک از هوادارانمان کرده باشیم. البته قابل ذکر است که بگویم هنوز کارمان با Mortal Kombat 11 تمام نشده است و کلی سورپرایز دیگر و محتویات اضافه‌ی دیگر را برای شما در آینده برنامه‌ریزی کرده‌ایم…پس منتظر باشید.

اگر کمی تامل کنیم، شاید بتوانیم حدس بزنیم که این پشتیبانی ممکن است در قالب بسته‌الحاقی برای بازی باشد. از هیمن رو، شخصیت‌هایی که می‌توانند در بازی به عنوان بسته‌الحاقی اضافه شوند و پیش از این نیز صحبت از آنان بود، Ash Williams ،Sheeva و Fujin هستند. قطعا تجربه‌ی مبارزات خشن، خونین و تاکتیکال Mortal Kombat 11 به همراه چنین شخصیت‌هایی که تقریبا تمامی هواداران این سری با آنان خاطره دارند، بسیار لذت‌بخش خواهد بود.

در چنین روزهایی، همه چشم انتظار شخصیت Spawn هستند و این شخصیت در تاریخ ۲۷ اسفند ماه ۱۳۹۹ (۱۷ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برای دارندگان کامبت پک بازی Mortal Kombat 11 در دسترس قرار خواهد گرفت.