منو
سبد خرید شما

شرکت Koei Tecmo

مدل: بازی PS4
بازی A.O.T.2 Final Battle، قسمت دوم از سری بازی‌های اکشن پرسرعت و هیجان انگیز Attack on Titans است که ویژگی‌های اصلی بازی اول را بهبود بخشیده است و در عین حال، مکانیزم‌های گیم پلی جدیدی را معرفی کرده است. این بازی به شما اجازه می‌..
1,600,000 تومان
Ninja Gaiden Master Collection - PS4
کارکرده
مدل: بازی PS4
سه بازی Ninja Gaiden را در یک جا تجربه کنید. بازی Ninja Gaiden Master Collection یک بازی اکشن نینجایی پر از سرعت و خشونت متشکل از سه بازی Ninja Gaiden است که برای کنسول‌های نسل جدید ریمستر و بهینه شده‌اند. این سه بازی روی پلی استی..
1,350,000 تومان
Dynasty Warriors 9 - PS4
کارکرده
مدل: بازی PS4
بازی Dynasty Warriors 9 در جستجوی تغییر در گیم‌پلی این سری از بازی‌ها در کنار حفظ مفهوم جنگ یک نفره در مقابل هزار نفر است. همچنین در این بازی تمامی استیج‌ها در یک جهان آزاد بزرگ پر از میدان جنگ و سربازان فراوان یکی شده است. این با..
850,000 تومان
WARRIORS OROCHI 4 - PS4
کارکرده
مدل: بازی PS4
در کل سری warriors orochi به عنوانی پل رابط بین دو سری dynasty warriors و samurai warriors عمل می کند و خود شامل عنوانی مجزا با محتویاتی کاملا جدید نیست. تمامی نسخه های این سری نیز شامل شخصیت هایی از دو سری dynasty warriors و samu..
1,200,000 تومان
مدل: بازی PS4
Dead Or Alive 6 که به اختصار به آن DOA 6 نیز گفته می شود، ششمین نسخه از سری بازی های سبک مبارزه ای ساخته شده توسط شرکت Team Ninja است که Koei Tecmo آن را منتشر کرده. این نسخه از بازی توسط یک موتور بازی سازی کاملا جدید برای نسل کنو..
950,000 تومان