منو
سبد خرید شما

شرکت SOEDESCO

نوع کالا: بازی PS4
بازی ۸Bit Armies در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو Petroglyph طراحی و منتشر شده است. از تمام توانایی های جنگی خود استفاده کنید زیرا چالشی متفاوت در مقابل شما قرار دارد و پیروزی در آن کار بسیار دشواری است. رهبری ارتشی کوچک د..
900,000 تومان
Awesomenauts Assemble - PS4
کارکرده
نوع کالا: بازی PS4
بازی در آینده ای دور رخ می دهد و بشریت با ربات ها به رابطه ای پایدار رسیده اند تا اینکه بیگانگان با حمله به زمین و زندانی کردن ربات ها این نظم را بهم می ریزند. حال شما با گروهتان باید این ربات ها را آزاد کنید.    ..
850,000 تومان
نوع کالا: بازی PS4
در این بازی شما چند غول با ویژگی ها و قابلیت های مختلف در اختیار دارید و با انها یه دنیا برای خود می سازید. کوه ها ، دریا ها ، جنگل ها ، معدن ها و گیاهان را در هر جای دنیای خود که خواستید ، بسازید. اما نکته ی مهم در این بازی این ا..
1,000,000 تومان
نوع کالا: استیل بوک
بازی با گیم پلی سریع خود برای کاربران Twitch طراحی شده است . بازی با داشتن برخی المان های تصادفی باعث شده تا هر فرد تجربه ای متفاوت از آن داشته باشد . این بازی مستقل بیشتر شبیه به عناوینی مانند Binding of Isaac و Doom 2 می باشد . ..
1,100,000 تومان
نوع کالا: بازی PS4
در بازی به کشف ویرانه های باستانی پرداخته و پرده از رازهایی مخفی برخواهید داشت. شما به عنوان کاراکتر Adam و همدست باوفایش Evelyn نقش آفرینی می کنید که می بایست ماجراجویی هایی پیچیده در هم را پشت سر بگذارند. در واقع، این بازی یک وی..
850,000 تومان
Toki Tori 2 Plus - PS4
کارکرده
نوع کالا: بازی PS4
به فکر آموزش نباشید, چون خودتان باید در بازی کاوش کنید و راهکارهای بازی را بدست آورید. این بازی دارای گرافیک فانتزی بسیار خوب و با موسیقی بسیار عالی است که لذت بازی را برای شما دو چندان میکند. قهرمان این بازی یک جوجه ناقلاست است ک..
750,000 تومان
نوع کالا: بازی PS4
Earthlock Festival of Magic در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Snowcastle Games طراحی و منتشر شده است. سرزمین وسیع و جادویی Umbra پس از سال ها آرامش در خطر نابودی قرار گرفته است، موجودی ترسناک و قدرتمند که برای مدت زیادی در ..
1,000,000 تومان
The Girl and the Robot - Deluxe Edition - PS4
کارکرده
نوع کالا: بازی PS4
The Girl and the Robot Deluxe Edition Features: Experience a mysterious backstory that has left its mark on the environment Switch between playing as the girl and the robot, who offer two very different types of gameplay ..
750,000 تومان
نوع کالا: بازی PS4
بازی PS4 Truck Driver در سبک شبیه ساز محصولی ازSOEDESCO PUBLISHING B.V می باشد . هنگامی که شما یک کامیون را از پدر خود به ارث می برید ، تصمیم می گیرید شانس خود را امتحان کرده و به یک شهر جدید نقل مکان کنید . اکنون در اینجا به شما ..
اتمام موجودی
Giana Sisters: Twisted Dreams - Director's Cut - PS4
کارکرده
نوع کالا: بازی PS4
بازی Giana Sisters Twisted Dreams یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی است که توسط شرکت Black Forest Games توسعه یافته و منتشر شده است.     در بازی کنترل دختر جوانی به نام Giana را برعهده دارید که در تلاش است خواهر خو..
اتمام موجودی
نوع کالا: استیل بوک
«بازیابنده» ها افرادی هستند که هویتشان گم شده و باید به ذهن بیماران ذهنی وارد شوند و حافظه آنها را بازسازی کنند. شما هم یک بازیابنده هستید و در طول بازی وظیفه دارید ذهن بیمار «جین» را بگردید و حافظه سست شده او را دوباره بازسازی کن..
اتمام موجودی