منو
Your Cart

معمایی - ماجرایی

AER : Memories of Old - PS4
کارکرده
ناشر: Daedalic Entertainment مدل: ریجن 2
در بازی AER Memories of Old به پرنده ای تبدیل شوید تا به کاوش و تجربه ی دنیایی پر جنب و جوش از جزایر معلق در آسمان دست یابید. به مسیر کاوشگرانه ی خود در آوار قدیمی این جهان قدم گذاشته و بدانید هر قدمی که به جلو بر می دارید، شما را به انتهای دنیا نزدیک تر می کند. خدایان افسانه ای فراموش شده اند، در ح..
750,000 تومان
Until Dawn -PS4
کارکرده
ناشر: Sony C.E مدل: ریجن 2
یکی از ترسناک ترین و پرهیجان ترین بازی هایی است که تا کنون در صنعت گیمینگ جهان ساخته شده است. داستان بازی کاملا موضوعی تکراری و عامه پسند دارد اما به لطف گیم پلی گیرا و بی نقصش توانسته است ضعف در داستان پردازی را به خوبی پوشش دهد و اثری ماندگار از خود به جای بگذارد.۸ جوان ماجراجو به یک خانه کوهس..
330,000 تومان
428Shibuya Scramble - PS4
کارکرده
مدل: ریجن 2
بازی ۴۲۸ Shibuya Scramble اثری از استودیو Spike Chunsoft می باشد که در سبک ماجراجویانه، FMV و رمزآلود توسعه یافته است. داستان بازی از جایی شروع می شود که شما به عنوان یک کارآگاه، متوجه یک آدم ربایی در شهر Shibuya می شوید. شما درواقع یک کارآگاه، ژورنالیست، رهبر اصلی یک گروه شرارت، سردبیر تحقیقاتی یک ..
600,000 تومان
Steins; Gate 0 - PS4
کارکرده
ناشر: PQube مدل: ریجن 2
اوکابه رینتارو، دانشمند دیوانه، حالا پس از مرگ ماکیسه کریسو دیگر مانند قبل نیست. کت بلند سفیدش را نمی‌پوشد و قصد ندارد تا اختراعات عجیب خود را از افراد عجیبی که دنبالش هستند مخفی کند. باوجودآنکه سوزوها از او درخواست کرد تا دوباره به گذشته برگردد و تلاش کند تا کریسو را نجات دهید، ترس و افسردگی مانع ا..
650,000 تومان
Joe's Diner - PS4
کارکرده
ناشر: United Independent Entertainment GmbH مدل: ریجن 2
Keep things calm to not incur the angry chieftains' wrath in this very special Arcade-Adventure. Somewhere along the venerable Route 7, in the middle of nowhere, you will find Joe's Diner. As an employee working the graveyard shift for the next month, your primary task is to keep the tables clean no..
580,000 تومان
Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - PS4
کارکرده
ناشر: Telltale Games مدل: ریجن 2
بازی محافظان کهکشان (به انگلیسی: Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series) داستانی جدید برای شخصیت‌های این مجموعه تعریف می‌کند. بازی‌کنند‌ها در نقش «استار-لرد» قرار می‌گیرند که کم و بیش رهبر گروه محافظان کهکشان محسوب می‌شود.  تر‌کیب المان‌های طنز، احساسات و کار گروهی با..
590,000 تومان
Broken Sword 5 : the Serpents Curse - PS4
کارکرده
ناشر: Revolution Software مدل: ریجن 2
بازی های Broken Sword عنوانی ماجرایی با داستان قوی و تم پر آب و رنگ و شاد هستند که در آن دو قهرمان اصلی بازی یعنی جرج استوبارت آمریکایی همراه با دوست فرانسویش یعنی نیکو، با توطئه های باستانی و دسیسه های گروه های مخفی مبارزه می کنند، با شخصیت های مرموز دیدار می کنند،به شهرهای باستانی سفر می کنند،اشیا..
470,000 تومان
Song of the Deep - PS4
کارکرده
ناشر: GameTrust مدل: ریجن All
داستان بازی Song of the Deep در مورد دختری ۱۲ ساله به نام مرین (Merryn) است. او عاشق پدر ماهیگیرش است. روزی از روزها پدر او که برای ماهیگیری به دل اقیانوس سفر کرده، دیگر به خانه برنمی‌گردد. مرین تصور دارد که پدرش جایی در اعماق اقیانوس گرفتار شده است. او همچنین عاشق داستان‌هایی است که پدرش برایش تعری..
550,000 تومان
This is the Police - PS4
کارکرده
ناشر: THQ Nordic مدل: ریجن 2
بازی This is the Police یک بازی استراتژیک ماجرایی است که توسط استودیو Weapy ساخته و توسط استودیو THQ Nordic عرضه شده است. داستان بازی درباره رئیس پلیس شهر فریبرگ است که 180 روز به بازنشستگی‌اش باقی مانده و باید در این مدت، برای نیروی پلیس کسب درآمد کند.  ..
530,000 تومان
N.E.R.O. Nothing Ever Remains Obscure - PS4
کارکرده
ناشر: SOEDESCO مدل: ریجن 2
بازی N.E.R.O.: Nothing Ever Remains Obscure سفری چشم نواز به دنیایی از زیبایی های باورنکردنی می باشد. جایی که یک کودک کلیدی برای تمامی قفل ها می باشد و شب آن قدر که فکرش را می کنیم ترسناک نیست!  خود را در عنوانی اول شخص و داستان محور که مملوء از پازل ها با کنترل های خلاقانه می باشد ..
570,000 تومان
The Walking Dead: Season Two - PS4
کارکرده
ناشر: Telltale Games مدل: ریجن 2
بازی The Walking Dead: Season 2 در ادامه نسخه قبلی این بازی، توسط استودیو Telltale Games در سبک ماجراجویی طراحی و ساخته شد و به دست همین استودیو روانه بازار شد. داستان بازی هفت ماه پس از اتفاقاتی که در نسخه قبلی یعنی فصل اول بازی رخ داد، جریان می یابد. بازی به داستان کلمنتاین ادامه می دهد و ..
350,000 تومان
The Walking Dead: A New Frontier - PS4
کارکرده
ناشر: Telltale Games مدل: ریجن 2
بازی The Walking Dead: A New Frontier یک بازی ماجرایی گرافیکی اپیزودیک بر اساس کامیک بوک The Walking Dead، نوشته رابرت کرکمن است که توسط استودیو Telltale Games ساخته شده است. این سومین فصل از مجموعه بازی‌های The Walking Dead است که دو اپیزود اول آن در دسامبر 2016 و نسخه فیزیکی Season pass با..
300,000 تومان
Minecraft: Story Mode - PS4
کارکرده
ناشر: Telltale Games مدل: ریجن All
بازی Minecraft: Story Mode یک بازی ماجرایی گرافیک اشاره و کلیک اپیزودیک است که توسط کمپانی Telltale Games و بر اساس بازی ویدیویی سندباکس Minecraft تهیه و عرضه شده است. پنج اپیزود اول بازی بین اکتبر 2015 و مارس 2016 عرضه شدند و سه اپیزود دیگر نیز به عنوان DLC در اواسط سال 2016 عرضه شدند. بازی برای پل..
400,000 تومان
Adam's Venture Origins - PS4
کارکرده
ناشر: SOEDESCO مدل: ریجن 2
در بازی به کشف ویرانه های باستانی پرداخته و پرده از رازهایی مخفی برخواهید داشت. شما به عنوان کاراکتر Adam و همدست باوفایش Evelyn نقش آفرینی می کنید که می بایست ماجراجویی هایی پیچیده در هم را پشت سر بگذارند. در واقع، این بازی یک ویرایش کاملا جدید از اولین نسخه این بازی با نام Adam Venture است که تغیی..
550,000 تومان
The Book of Unwritten Tales 2 - PS4
کارکرده
ناشر: THQ Nordic مدل: ریجن 2
چهار شخصیت اصلی بازی، ویلبور , ژنرال گنوم تازه کار، نیت، شاهزاده خانم ایوو و یک موجود عجیب به نام “Critter” هستند ودر یک ماجراجویی جالب در سرزمین فانتزی Aventasia شرکت می کنند. نیروی سحر و جادو، جانوران را به توله سگها و قلعه ها را به خانه های عروسکی تبدیل می کند. چهار قهرمان برای مبارزه با این تغیی..
470,000 تومان
Yesterday Origins - PS4
کارکرده
ناشر: Microids مدل: ریجن 2
بازی Yesterday Origins ماجراهای جان یستردی و نیمه دیگرش، پالین، قهرمانان نامیرا را تعریف می‌کند که دور دنیا و در تاریخ سفر می‌کنند. داستان بازی پیچیده،‌عمیق و غنی است.  در سال ۱۴۱۸، جان جوان مورد تحقیر قرار می‌گیرد و توسط هیئت تفتیش عقاید به جادوگری متهم می‌شود. او توسط یک ماده ش..
480,000 تومان
Batman - The Telltale Series - PS4
کارکرده
ناشر: Telltale Games مدل: ریجن 2
بازی همان امضای همیشگی تل‌تیل را روی خود دارد با گیم‌پلی متکی بر دکمه‌زنی و تصمیم‌گیری‌های متعدد، گیمر را هرچه بیشتر درگیر خود می‌کند. پررنگ‌تر شدن جنبه‌ی کارآگاهی بتمن و تمرکز بر روی زندگی روزمره‌ی او به عنوان رئیس شرکت وین، می‌تواند تنوع خوبی به بازی‌های بتمن تزریق کند و ظاهراً هم سازندگان در قسمت..
350,000 تومان
Tokyo Twilight Ghost Hunters: Daybreak Special Gigs - PS4
کارکرده
ناشر: NIS America مدل: ریجن All
Tokyo Twilight Ghost Hunters Daybreak: Special Gigs weaves an intricate story that pushes the boundaries of reality as you battle restless spirits causing chaos throughout Tokyo. Hunt Down Ghosts and Exorcise Evil. The GHOST System (Graphic Horizontal Object Streaming) creates a vivid w..
600,000 تومان
Super Bomberman R - PS4
کارکرده
ناشر: Konami مدل: ریجن 2
با Super Bomberman R اوقات خوشی را سپری کنید. بمبرمن با بازی Super Bomberman R بازگشته است. با بمب گذاشتن و جمع آوری آیتم‌های تقویتی، در مودهای Battle و Story پیش بروید.  مود Battle تا 8 نفر را پشتیبانی می‌کند و در هزارتوهای گوناگونی رخ می‌دهد و هر فردی که زنده بماند، برنده خواهد شد...
580,000 تومان
Puyo Puyo Tetris - PS4
کارکرده
ناشر: Deep Silver مدل: ریجن All
بازی Puyo Puyo Tetris ترکیبی از بازی معروف و شناخته شده تتریس و بازی Puyo Puyo از کمپانی سگا است. این دو بازی پازل معروف در این بازی با هم ترکیب شده‌اند و تبدیل به یک بازی سرگرم‌کننده، سریع و رقابتی شده‌اند.  بازی در بخش رقابتی، از چهار نفر پشتیبانی می‌کند و گیمر می‌تواند در بخش‌..
550,000 تومان
Dead Synchronicity : Tomorrow Comes Today - PS4
کارکرده
ناشر: Daedalic Entertainment مدل: ریجن 2
تاریکی , و پس از آن روشنایی نمایان خواهد شد . اما اینها برای پی بردن مایکل به اسرار جهان خارج کافی نیست . موج بزرگ و راه حل تنها کلماتی هستند که ذهن او را دربرگرفته است .  Tomorrow Comes Today اولین قسمت از سری اپیزودیک بازی Dead Synchronicity است . در این بازی شما باید به Micha..
530,000 تومان
2DARK Limited Steelbook Edition - PS4
کارکرده
ناشر: Bigben Interactive مدل: ریجن 2
نسخه  Limited Edition شامل استیل بوک بازی بعلاوی آرت بوک و دیسک اصلی بازی و دیسک ساند ترک میباشد.  بازی ۲Dark داستان کاراگاهی به نام Smith را روایت می‌کند که با همسر و دو فرزندش در یک منطقه برون شهری چادر زده‌اند. همسر فرزندان کاراگاه به دنبال چوب برای روشن کردن آتش می‌روند و اسمیث ه..
750,000 تومان
Syberia 3 - PS4
کارکرده
ناشر: Microids مدل: ریجن 2
تخیلات نامحدود بنوا سوکال در Syberia 3 با تعریف یک ماجرای کاملا جدید ادامه پیدا کرده است. پس از ترک جزیره، بدن نیمه جان کیت در حاشیه رودخانه‌ای در نزدیکی قبیله یوکوله، قبیله‌ای بدوی که با شترمرغ‌های خود مهاجرت می‌کنند، پیدا می‌شود. کیت و این قبیله باید از دهکده ولسمبور جان سالم به در برده و با موانع..
450,000 تومان
The Talos Principle - PS4
کارکرده
ناشر: Devolver Digital مدل: ریجن 2
بازی The Talos Principle یک بازی معمایی اول شخص است که توسط استودیو Crocteam ساخته و توسط کمپانی Developer Digital عرضه شده است. این بازی به صورت همزمان روی پلتفرم‌های لینوکس، OS X و ویندوز در تاریخ 11 دسامبر 2014 عرضه شد. این بازی در تاریخ 28 مه 2015 برای اندروید و در تاریخ 13 اکتبر 2015 برای کنسول..
300,000 تومان
Hidden Agenda - PS4
کارکرده
ناشر: Sony C.E مدل: ریجن 2
داستان بازی Hidden Agenda برای PS4 مانند دیگر عناوین سبک تعاملی مهم‌ترین بخش آن است ولی یک چیز جالب در این عنوان گنجانده شده این است که شما با قابلیت Playlink میتوانید به صورت ۶ نفره داستان بازی را به پایان برسانید که واقعا به خودی خود جالب است و برای یک عنوان با سبک تعاملی تجربه هیجان انگیزی می‌شود..
300,000 تومان
Heavy Rain and Beyond: Two Souls Collection - PS4
کارکرده
ناشر: Sony C.E مدل: ریجن 2
Heavy Rainاین بازی یک درام تعاملی با سبک اکشن – ماجراجویی است. در Heavy Rain اتفاقات زندگی 4 شخصیت را دنبال خواهید کرد و خواهید دید که چگونه سرنوشت این 4 نفر به یکدیگر گره خواهد خورد. یکی از نکات قابل توج در این بازی آن است که اعمال شما بر روی روند داستان بازی تاثیر مستقیم خواهد گذاشت و حتی چند ..
450,000 تومان
A Way Out - PS4
کارکرده
ناشر: EA Games مدل: ریجن All
یک بازی اکشن داستانی که توسط الکترونیک آرتس با کارگردانی جوزف فارس به دست بازیکنان رسیده است. اولین کار جوزف فارس بازی ای به نام برادران: افسانه ی دو پسر بود و دومین کار وی «راهی به بیرون» نام دارد. این بازی حالت بازی تک‌نفره ندارد و تنها به صورت دو بازیکن با یک دستگاه (یعنی صفحه نمایش دو قسمت می‌شو..
420,000 تومان
A Way Out - PS4
کارکرده
ناشر: EA Games مدل: ریجن 2
یک بازی اکشن داستانی که توسط الکترونیک آرتس با کارگردانی جوزف فارس به دست بازیکنان رسیده است. اولین کار جوزف فارس بازی ای به نام برادران: افسانه ی دو پسر بود و دومین کار وی «راهی به بیرون» نام دارد. این بازی حالت بازی تک‌نفره ندارد و تنها به صورت دو بازیکن با یک دستگاه (یعنی صفحه نمایش دو قسمت می‌شو..
400,000 تومان
Until Dawn -PS4
کارکرده
ناشر: Sony C.E مدل: ریجن All
یکی از ترسناک ترین و پرهیجان ترین بازی هایی است که تا کنون در صنعت گیمینگ جهان ساخته شده است. داستان بازی کاملا موضوعی تکراری و عامه پسند دارد اما به لطف گیم پلی گیرا و بی نقصش توانسته است ضعف در داستان پردازی را به خوبی پوشش دهد و اثری ماندگار از خود به جای بگذارد.۸ جوان ماجراجو به یک خانه کوهس..
350,000 تومان
Abzu - PS4
کارکرده
ناشر: 505GAMES مدل: ریجن 2
بازی Abzu، گیمر را به سفری حماسی به اعماق اقیانوس می‌برد، جایی که گیمر با موجوداتی باشکوه و رازهایی گمشده مواجه می‌شود. بازی Abzu با الهام از داستانی باستانی ساخته شده است که در وجدان جمعی ما نهفته است، افسانه پیدایش جهانی که در همه فرهنگ‌ها مثالی از آن یافت می‌شود. نام Abzu نیز ریشه در کهن‌ترین افس..
520,000 تومان
Detroit: Become Human - PS4
کارکرده
ناشر: Quantic Dream مدل: ریجن 2
بازی دیترویت محصول جدیدی ساخته دیوید کیج که عموما با بازی های Beyond و Heavy Rain و با سبک بازی متفاوت از سایر بازی های کنسول حتی شاید بتوان گفت گسترده تر از بازی های دیگر می شناسیم.حتی می توان گفت این بازی را کامل شده و ترکیب دو بازی دیگر این سازنده دانست.در نسخه Demo بازی شخصیت کارا به شکل شگف..
390,000 تومان
ناشر: Sony C.E مدل: ریجن All
یکی از ترسناک ترین و پرهیجان ترین بازی هایی است که تا کنون در صنعت گیمینگ جهان ساخته شده است. داستان بازی کاملا موضوعی تکراری و عامه پسند دارد اما به لطف گیم پلی گیرا و بی نقصش توانسته است ضعف در داستان پردازی را به خوبی پوشش دهد و اثری ماندگار از خود به جای بگذارد.۸ جوان ماجراجو به یک خانه کوهس..
550,000 تومان
نمايش 1 تا 32 از 58 (2 صفحه)
مشتری گرامی :
- قبل از هرگونه پرداخت، با پشتیبانی فروش (33372864-041) تماس بگیرید و از قطعی بودن قیمت اطمینان حاصل کنید. بدلیل نوسانات قیمت ممکن است سفارش شما کنسل و وجه پرداختی (کامل) بازگردانده شود.

- جهت دسترسی به تمامی امکانات و کالاهای فروشگاه لطفا ابتدا ثبت نام نمایید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

- اگر به دنبال کالایی هستید و در سایت نمی یابید، حتما با ما تماس بگیرید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات