بیش از 30 شریک برای حضور در رویداد Summer Game Fest و ارائه محتوا و اخبار به طرفداران، تایید شده‌اند. استودیوهای بیشتری به این لیست اضافه خواهند شد.

 

جشنواره بازی‌های تابستانی یا Summer Game Fest 2022 در تاریخ 19 خرداد 1401 (9 ژوئن 2022) آغاز می‌شود. اگرچه انتظارات از مراسم به دلیل اتفاقات سال گذشته، بسیار بالا است (مخصوصا با اولین رونمایی از گیم‌پلی Elden Ring). میزبان و خالق برنامه، جف کیلی (Geoff Keighley)، حضور بیش از 30 شریک و شرکت را برای رویداد این ماه تایید کرده است.

 

شرکای ذکر شده عبارتند از بلوبرتیم (Bloober Team)، توکی گیمز (2K Games)، اکتیویژن (Activision)، ایکس باکس، سگا (SEGA)، اسکوئر انیکس (Square Enix)، اتلوس (Altus)، الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، بندای نامکو (Bandai Namco)، کپکام (Capcom)، اپیک گیمز (Epic Games)، استیم (Steam)، استودیو MDHR، وارنر برادرز (Warner Brothers) و بسیاری از شرکت‌های دیگر.

 

 

 

ظاهرا شرکت‌های بیشتری نیز وجود دارند که قرار است حضورشان اعلام شود، بنابراین منتظر به‌روزرسانی‌های جدیدی در روزهای آینده باشید. این امکان وجود دارد که همه این توسعه‌دهندگان/ناشران لزوما در نمایشگاه حضور نداشته باشند، اما در طول ماه، اعلامیه‌ و معرفی‌هایی داشته باشند (مانند اعلامیه پروژه جدید سگا در 3 ژوئن). با این وجود، باید تعداد زیادی رونمایی از بازی‌های جدید وجود داشته باشد تا گیمرها در آن غرق شوند.