منوی اصلی
سبد خرید شما

واقعیت مجازی

Cave Digger 2 - Dig Harder - PSVR2
کارکرده
نوع کالا: بازی VR2
بازی Cave Digger 2: Dig Harder یک بازی اکشن ماجراجویی در دره‌های غرب وحشی است که باید معادن باستانی، غارهای مغروق و مخروبه‌های تمدن‌های باستانی را کشف کنید. این بازی دارای سبک و سیاق فیلم‌های غرب وحشی و داستان‌های دیزل پانک و لاوک..
1,500,000 تومان
Fruit Ninja VR - PSVR
کارکرده
نوع کالا: بازی VR
بازی Fruit Ninja که مدت‌ها از بهترین بازی‌های گوشی‌های هوشمند بوده، اکنون برای هدست PSVR عرضه شده است. بازی شامل تمام مودهای نسخه موبایل است و نسخه جدید Survival نیز به آن اضافه شده است.    ..
900,000 تومان
Firewall: Zero Hour - PSVR
کارکرده
نوع کالا: بازی VR
سونی بازی Firewall Zero Hour را در سبک شوتر تاکتیکال عرضه و با این کار دل بسیاری از طرفداران این سبک را شاد کرد. این امکان که بازی‌بازان بتوانند یک عنوان تاکتیکال را به صورت واقعیت مجازی تجربه کنند، یکی از خواسته‌های بلند مدت بازی..
1,400,000 تومان
Heavy Fire: Red Shadow - PS4
کارکرده
نوع کالا: بازی PS4
بازی Heavy Fire: Red Shadow یک بازی ریل گان شوتر سازگار با هدست‌های واقعیت مجازی PSVR است. شما در این بازی کنترل یک ماشین گان را بر عهده دارید و باید در هشت مرحله متفاوت در برابر امواج دشمنان ایستادگی کنید.     با پا..
1,300,000 تومان
نوع کالا: بازی VR
بازی Persona 5: Dancing in Starlight با هدست PSVR نیز سازگار میباشد.     بازی Persona 5: Dancing in Starlight یک بازی ریتمی در دنیای Persona و اسپین آفی از بازی Persona 5 محسوب می‌شود. در این بازی می‌توانید از آهنگ‌ها..
1,700,000 تومان
Here They Lie - PSVR
کارکرده
نوع کالا: بازی VR
بازی Here They Lie یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی، ترسناک و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت The Tangentlemen توسعه یافته و به وسیله Sony Interactive Entertainment به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 و مخصوص هدست واقعیت ..
950,000 تومان
Farpoint VR - PSVR
کارکرده
نوع کالا: بازی VR
بازی Farpoint یک بازی ماجرایی فضایی واقعیت مجازی خیره کننده است که ماجرای آن در سیاره‌ای بیگانه و خصمانه رخ می‌دهد. شما مأموریت دارید تا تعدادی دانشمند را که مشغول مطالعه یک ناهنجاری در نزدیکی سیاره مشتری هستند، به خانه برگردانید ..
1,000,000 تومان
نوع کالا: بازی VR
نسخه‌ی فرعی بازی Psychonauts با نام Rhombus of Ruin توسط تیم سازنده‌ی این بازی برای دستگاه‌های واقعیت مجازی به مناسب ۱۳ سالگی نسخه‌ی اصلی منتشر شده است. لازم به ذکر است که در قسمت اول این بازی که در سال ۲۰۰۵ عرضه شد، گیمر‌ها در نق..
1,300,000 تومان
نوع کالا: بازی VR
بازی Carly and the Reaperman: Escape from the Underworld، یک بازی ماجرایی دونفره مخصوص هدست‌های واقعیت مجازی و PSVR است. در این بازی شما می‌توانید به کارلی کمک کنید تا با حل معماهای گوناگون و گذر از موانع، از مرگ فرار کند یا می‌تو..
1,200,000 تومان
Battlezone - PSVR
کارکرده
نوع کالا: بازی VR
قدرت پلی استیشن VR را در دست بگیرید و یکی از قدرتمندترین وسایل نقلیه نظامی، تانک کبرا را کنترل کنید. وارد دنیای پر از آشوب آینده شوید و با تانک‌ها، تورت‌ها، پهبادها و موج موجودات مکانیکی روبرو شوید و برای زنده ماندن بجنگید. هیچ دو..
800,000 تومان
Hitman 3 - PS4
کارکرده
نوع کالا: بازی PS4
بازی Hitman 3، آخرین قسمت از سه گانه World of Assassination سری بازی Hitman، که اولین قسمت آن پنج سال پیش و پس از عمل‌کرد نا امیدکننده بازی Hitman: Absolution منتشر شد. این بازی پایانی بر داستان