منوی اصلی
سبد خرید شما

نینتندو

Super Mario RPG - Nintendo Switch
کارکرده
نوع کالا: بازی Switch
در بازی Super Mario RPG، همراه با ماریو راهی سفری برای تعمیر جاده ستاره‌ای و شکست دادن دار و دسته اسمیتی شوید. در بازی Super Mario RPG همراه با هم‌پیمانانی غیر متعارف مثل باوزر هیولاصفت و عروسک مرموزی به نام جنو، راهی یک تجربه نقش..
2,300,000 تومان
EA SPORTS FC 24 - Nintendo Switch
کارکرده
نوع کالا: بازی Switch
بازی EA Sports FC 24 شما را به بازی دنیا دعوت می‌کند. بازی FC 24، واقع‌گرایانه‌ترین بازی فوتبال با تکنولوژی HyperMotionV، تکنولوژی PlayStyles بهینه شده توسط Opta، موتور متحول‌شده Frostbite و ۱۹ هزار بازیکن با چهره، فیزیک، لباس و ا..
2,200,000 تومان
Olympic Games Tokyo 2020 - The Official Video Game - Nintendo Switch
کارکرده
نوع کالا: بازی Switch
بازی Olympic Games Tokyo 2020 (بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۲۰) به نام رسمی «بازی‌های المپیاد سی و دوم» شناخته می‌شود، مراسمی ورزشی است که به میزبانی شهر توکیو در کشور ژاپن برگزار خواهد شد. پیشتر بازی‌های المپیک تابستانی ۱۹۶۴ نیز در..
1,600,000 تومان
Carnival Games - Nintendo Switch
کارکرده
نوع کالا: بازی Switch
در اکثر ژانرهای محصولات ویدئویی، می‌توان بازی‌هایی را یافت که برای سرگرم کردن یک خانواده بسیار مفید هستند. در این‌گونه بازی‌ها شاهد داستانی هستیم که برای کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین عضو خانواده مفید و سرگرم‌کننده است. در کنار داستان جذ..
2,000,000 تومان
Minecraft: Story Mode - Complete Adventure - Nintendo Switch
کارکرده
نوع کالا: بازی Switch
بازی Minecraft: Story Mode یک بازی ماجرایی گرافیک اشاره و کلیک اپیزودیک است که توسط کمپانی Telltale Games و بر اساس بازی ویدیویی سندباکس Minecraft تهیه و عرضه شده است. پنج اپیزود اول بازی بین اکتبر 2015 و مارس 2016 عرضه شدند و سه ..
2,000,000 تومان
Warriors Orochi 4 Ultimate - Nintendo Switch
کارکرده
نوع کالا: بازی Switch
نسخه Ultimate بازی Warriors Orochi شامل داستانی کامل‌تر با شخصیت‌ها و پایان بندی