منو
Your Cart

بازی Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - نسخه Xbox

Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - Xbox
بازی Assassin's Creed : Valhalla Gold Edition - نسخه Xbox
  • وصعیت موجودی: موجود در انبار
  • امتیاز خرید این کالا: 20
  • مدل: بازی Xbox
  • مرکز ارسال: شعبه اصلی
  • گارانتی: اصالت و سلامت فیزیکی کالا
1,250,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 1250

گزینه های موجود

محتویات نسخه Gold Edition :

  • نسخه ی اصلی بازی
  • Season Pass که شامل سه قسمت THE LEGEND OF BEOWULF، Wrath of the Druids و The Siege of Paris

 

 

اساسین کرید والهالا (Assassin’s Creed Valhalla)، بیست و سومین نسخه از سری بازی‌های اساسین کرید و دوازدهمین نسخه اصلی، از این سری است که در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۰ آبان ۱۳۹۹)، برای PS4، PS5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/ اس و گوگل Stadia منتشر می‌شود. سری اساسین کرید، پرفروش‌ترین سری بازی یوبیسافت، با فروش بیش از ۱۵۰ میلیون نسخه تا به امروز و یکی از محبوب‌ترین، آثار این کمپانی بازی‌سازی فرانسوی است.

 

نسخه جدید سری Assassin’s Creed Valhalla، گیمر‌ها را به انگلستان و نروژ در حوالی سال ۸۷۳ میلادی برده و از آن‌ها وایکینگ‌ هایی تمام عیار می‌سازد. سلاح خود را به دست بگیرد، سوار کشتی شوید، دشمنان را با هیدن بلید از پای درآورده و برای نجات وایکینگ‌ ها تلاش کنید.

 

 

 

داستان بازی Assassin’s Creed Valhalla

داستان سری اساسین کرید آنقدر جذاب بوده و هست که دلیل افراد زیادی برای خرید اساسین کرید والهالا، داستان آن باشد. داستان Valhalla، از سه بخش تشکیل می‌شود، داستان شخصی ایور (Eivor)، قهرمان اصلی بازی، ماجرای تلاش وایکینگ ‌های همراه شده با ایور برای زنده ماندن و قصه‌ی جنگ همیشگی اساسین‌ها و تمپلار ها. باتوجه به دوره‌ی زمانی اتفاقات والهالا، اساسین ها، Hidden Ones (مخفی شدگان) و تمپلار ها، Order of the Ancients (پیروان فرمان کهن) نامیده می‌شوند.

 

در داستان اساسین کرید والهالا ، ایور، به‌عنوان یک وایکینگ، برای رستگاری خود، به‌عنوان فردی از قبیله‌ وایکینگ‌ ها برای نجات و آسودگی مردمش و به‌عنوان عضوی از اساسین ها، برای نابودی تمپلار ها تلاش می‌کند. این سه خط داستانی به طور کامل از یک‌دیگر جدا نیستند و در بعضی مواقع به طرز جذابی به یک‌دیگر گره می‌خورند؛ در همین نقاط هستند که داستان Assassins Creed Valhalla، به اوج خود می‌رسد و شاهد اتفاقات غیرمنتظره و جذاب فراوانی هستیم. مانند آدیسی در والهالا هم، با توجه به انتخاب گیمر ایور می‌تواند مرد یا زن باشد؛ تفاوت این بخش در این نسخه با آدیسی در این است که، هرلحظه‌ای به تصمیم‌ گیمر می‌توان بین نسخه‌های زن و مرد ایور جابجا شد. یوبیسافت، قصد دارد این بار وجهی متفاوت نسبت به چیزی که از وایکینگ ها دیده‌ایم را به تصویر بکشد. وایکینگ‌ ها همیشه قبایلی وحشی، خون‌خوار و دائم در سفر معرفی شده‌اند، اما این بار یوبیسافت قصد دارد که داستانی متفاوت را روایت کرده و وجه متمایزی را به مخاطبان خود نشان دهد.

 

در بخش مدرن Assassin’s Creed Valhalla بار دیگر گیمر کنترل لیلا حسن را برعهده می‌گیرد. داستان لیلا حسن، با اساسین کرید اوریجین شروع شد و با والهالا نیز به اتمام می‌رسد. می‌توان گفت با توجه به خط داستانی سه نسخه اخیر سری اساسین کرید، با پایان والهالا شاهد پایان یک سه‌گانه دیگر در این سری خواهیم بود.

 

گیم پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla

سری اساسین کرید علاوه‌بر داستان جذاب، همواره گیم پلی جذاب و لذت بخشی را ارائه داده و دلیل افراد زیادی از خرید اساسین کرید والهالا گیم پلی متفاوت و متنوع آن نسبت به نسخه‌های قبلی است. بازی Assassin’s Creed Valhalla، هسته اصلی دو نسخه اخیر را با خود همراه کرده و آن را در بخش‌های مختلف به بلوغ و پختگی رسانده است. این بار شاهد پررنگ‌تر شدن المان‌ها و عناصر نقش‌آفرینی در بازی هستیم و سازندگان تصمیم‌های گیمر را خیلی بیشتر و جدی‌تر از قبل، در جریان بازی دخیل کرده‌اند. مخفی‌کاری، مبازات تن به تن، حمله دسته جمعی به قرارگاه‌های دشمن و … به این راحتی‌ها گیم پلی بازی را خسته کننده نمی‌کنند.

 

هیدن بلید (Hidden Blade)، سلاحی که معرفه اصلی اساسین ها است، این‌بار در والهالا با شکل و شمایل جدید و کاربرد قدیمی بازگشته است. هیدن بلیدی که ایور از آن استفاده می‌کند، به جای زیر ساعد دست، روی آن بسته شده و در معرض دید قرار دارد. یوبیسافت دلیل این تغییر را اینگونه توجیح می‌کند:

 

“وایکینگ‌ ها دلیلی برای پنهان کردن سلاح‌های خود نداشته‌اند.”

 

بخش عظیم طرفداران از محتوای بسیار‌زیاد و بعضا پوچ، در آدیسی گله‌‌مند بودند؛ یوبیسافت باتوجه به این انتقادات این بار وسعت نقشه بازی، تعداد ماموریت‌ها و حتی آیتم‌های قابل جمع‌آوری در این نسخه را کمتر کرده و تمرکز، از کمیت به سوی کیفیت سوق پیدا کرده است.

 

مراحل اصلی بازی اساسینز کرید والهالا

هربار برای شروع ماموریت‌های اصلی، باید به پایگاه خود رفته و بعد از صحبت و مشورت با افراد مهم قبیله، به انجام کار‌های خواسته شده می‌پردازید. باتوجه به اینکه وایکینگ‌ ها به صورت قبیله‌ای زندگی می‌کردند، ایور هم باید به‌عنوان عضوی مهم، از یک قبیله‌ وایکینگ، برای پیشرفت و ارتقا قبیله خود تلاش کند، بعضی توانایی‌های خاص ایور، نه با درخت‌ مهارت بازی، بلکه به اینکه تا چه اندازه قبیله خود را ارتقا داده‌اید، وابسته هستند.

 

مراحل فرعی بازی Assassin’s Creed Valhalla

این بار مراحل فرعی، مثل قبل پرتعداد نیستند و این مراحل خیلی کوتاه‌تر از قبل شده‌اند و بین ۴ تا ۱۵ دقیقه وقت مخاطب را می‌گیرند. دیگر خبری از منوی بلند بالای ماموریت‌های فرعی نیست و این مراحل صرفاً در لحظه انجام می‌شوند. برای اینکه مراحل فرعی، بدردنخور و بلا استفاده نمانند، یوبیسافت، آیتم‌های ارزشمندی را در آن‌ها قرار داده و برای بدست آوردن تجهیزات خاص، آیتم‌هایی جذاب و مهارت‌هایی که فقط با پیداکردن دست نوشته‌های قدیمی بدست می‌آیند، به سراغ تجربه این ماموریت‌ها خواهید رفت.

 

سیستم مبارزات والهالا

مبارزات بازی، خیلی جزئی‌تر شده‌اند و  ایور به انتخاب شما می‌تواند تجهیزات مختلفی به دست‌ بگیرد و وارد مبارزاتی شود که خیلی خشن‌تر از قبل پیگیری می‌شوند. اگر روش مبارزه تدافعی را ترجیح می‌دهید، یک سپر و شمشیر بدست بگیرید و به مبارزه بپردازید، اگر دوست دارید خیلی سریع و تهاجمی به مبارزه بپردازید، به دست گرفتن ۲ تبر سبک، انتخاب خوبی برای شما است. درکل اینکه چه به دست بگیرید و وارد مبارزه شوید، به خودتان بستگی دارد. راستی، اسلحه‌های جدیدی هم به بازی Assassin’s Creed Valhalla اضافه شده‌اند تا حس و حال مبارزه با سلاح‌هایی که در نسخه‌های قبلی شاهدشان نبودیم، جذابیت بازی را پیش از پیش کند.

 

شخصی‌سازی در نسخه جدید Assassin’s Creed

قابلیت شخصی‌سازی در والهالا، خیلی پیشرفت کرده و در نسخه‌های قبلی یا شاهد چنین چیزی نبودیم، یا اینکه خیلی جزئی توانایی شخصی‌سازی کردن کاراکتر و تجهیزات آن‌ را داشتیم. در اساسین کرید والهالا، از شخصی‌سازی سلاح‌ها گرفته تا آرایش مو و حتی زخم‌های روی صورت و بدن ایور، همه و همه به سلیقه گیمر بر می‌گردند.

 

صداگذاری و گرافیک اساسین کرید والهالا

یوبیسافت، مثل همیشه در صداگذاری، حسابی سنگ تمام گذاشته و از شنیدن موسیقی‌ها و افکت‌های صوتی مختلف در بازی، حسابی لذت خواهید برد. صدای راه رفتن، اسب سواری، برخورد شمشیر‌ها و حتیٰ صدای دریا، همه و همه خیلی جذاب و عالی کار شده‌اند و به این راحتی‌ها از شنیدنشان، خسته نخواهید شد.

 

از لحاظ بصری Assassins Creed Valhalla، بر روی کنسول‌های نسل هشتم تجربه‌ای شبیه به آدیسی را ارائه می‌دهد، اما بر روی کنسول‌های PS5 و ایکس باکس سری ایکس به مراتب زیبا‌تر و چشم نواز‌تر کار شده است.

 

در مجموع، اگر تشنه‌ی تجربه یک بازی جذاب دیگر، از سری اساسین کرید، یک بازی جذاب با محوریت وایکینگ ها، شمشیرزنی و تکه پاره کردن کلی آدم بخت برگشته و … هستید؛ در خرید اساسین کرید والهالا شک نکنید، چون این بازی برای شما ساخته شده است.

 

مشخصات بازی
تاریخ انتشار November 10, 2020
توسعه دهنده Ubisoft Montreal
ناشر Ubisoft
کارگردان Ashraf Ismail
سبک اکشن - نقش آفرینی
رده بندی سنی بالای 18 سال
تعداد پلیر چند نفره یک نفره
تعداد دیسک 1

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

پرسش و پاسخ

هیچ پرسش و پاسخی برای این کالا وجود ندارد

کاربر گرامی :
  • جهت دسترسی به تمامی امکانات، کالاها و تخفیفات ویژه اعضاء حتما  ثبت نام نمایید یا وارد حساب کاربری خود شوید.

  • اگر به دنبال کالایی هستید و در سایت نمی یابید، حتما با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات