منو
سبد خرید شما

بازی Biomutant - نسخه PS4

خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
کارکرده
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
خرید بازی PS4 - Biomutant - PS4
بازی Biomutant - نسخه PS4
  • وصعیت موجودی: موجود
  • امتیاز خرید: 20
  • نوع کالا: بازی PS4
  • گارانتی: اصالت و سلامت کالا
900,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 1800

گزینه های موجود

بعد از سال‌ها توسعه بی‌سروصدا و دور از رسانه‌ها، سرانجام زمان عرضه بازی Biomutant فرا رسید. این بازی که توسط استودیو Experiment 101 ساخته شده و ناشر آن کمپانی THQ Nordic است، جذاب و جلوه‌های هنری آن چشمگیر به‌نظر می‌رسد. سبک بازی Biomutant اکشن نقش آفرینی است که فهرست شخصیت‌های آن، از گربه‌هایی با شمشیر، اسلحه و مهارت‌های کونگ فو تشکیل شده است. بااینکه هنگام توسعه بازی جزئیات و پیش‌نمایش‌های زیادی از آن به اشتراک گذاشته نمی‌شد، اما همان کلیپ‌های محدود، همیشه یک بازی با اهداف بلندپروازانه را به تصویر می‌کشیدند. با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی، استودیو Experiment 101 سرانجام مجموعه جدیدی از کلیپ‌ها و تریلرهای گیم‌پلی بازی را به اشتراک گذاشت.

 

 

استودیو Experiment 101، این بازی را به‌طور رسمی یک «افسانه‌ای پسا آخرالزمانی با تلفیق کنگ‌فو و نقش آفرینی» توصیف کرده است. شاید این لقب برای یک بازی کمی طولانی باشد، اما به‌دلیل حس و حال‌ عجیبی که بازی Biomutant  در بازیکن به‌وجود می‌آورد، لقبی مناسب برای آن به‌نظر می‌رسد. باتوجه به پیش‌نمایش‌های محدودی که از بازی دیده‌ایم، بازی Biomutant اساساً یک بازی اکشن نقش آفرینی، با سیستم جاه طلبانه «جهش» است که به مرور آرایش ژنتیکی گربه شما را تغییر می‌دهد. همچنین سیستمی عمیق برای ساخت سلاح و زره‌های جدید نیز در بازی وجود دارد.

 

 

بازی Biomutant دارای سه جنبه مختلف است؛ جنگ قبیله‌ای، پس‌زمینه شخصیت اصلی و درخت زندگی که از جهان محافظت می‌کند. بازی با معرفی زنجیره‌ای از ماموریت‌های خطی پیرامون این سه وجه، سعی در ایجاد داستان اصلی و ساختاری محکم برای این دنیای باز دارد. باز بودن محیط بازی، به این معناست که در هر زمان و به هر دلیلی می‌توانید با یکی از این جنبه‌ها تعامل داشته باشید. در بازی شش قبیله وجود دارد و جهان بازی مملو از مقر‌هایی است که هر یک به یکی از این شش قبیله  تعلق دارد که با تسخیر هر مقر برای قبیله متحد خود،  متحدانی جدید پیدا خواهید کرد. درآخر، شخصیت‌ شما قهرمان آن قبیله خواهد شد که سلاح ویژه آن قبیله نیز به شما اعطا می شود و سبک Wung-Fu (روش خاص جنگی) آن‌ها را می‌آموزد. همچنین مغازه‌های جدیدی در مقر‌های مربوطه برای بازیکن باز خواهند شد. با تسخیر هر سه پایگاه قبیله رقیب، می‌توانید به قلعه اصلی آن‌ها حمله کنید. در پایان، می‌توانید سرنوشت رهبر قبیله رقیب را تعیین کنید که این انتخاب در پایان بازی تاثیر خواهد داشت.

 

 

تصمیمات گرفته شده توسط بازیکن، به جنبه سوم گفته شده، یعنی درخت زندگی، ربط خواهند داشت که  در نهایت سرنوشت دنیای بازی Biomutant  را رقم خواهند زد. برای کمک به پیش‌زمینه تصمیمات بازیکن، قبایلی که می‌توانید با آنها متحد شوید در جهت اهداف خوب یا بد کار خواهند کرد. هدف اصلی یک قبیله خوب، بقای درخت زندگی است؛ زیرا آنان معتقدند که با استفاده از آن، می‌توان جهان را از نو ساخت. درحالی که قبایل بد، معتقدند باید آنچه را که دراختیار دارید از بین ببرید تا چیزی را از نو شروع کنید. اتحاد با قبیله‌ای خوب، مسیر بازی را برای همیشه در یک مسیر «خوب» نگه نخواهد داشت. بلکه می‌توانید در هر زمان از بازی، متحدین خود را تغییر دهید، اما مجبور به تسلط دوباره بر پایگاه‌های قبلی خود خواهید بود. تصاحب پایگاه‌های دشمن، دستاوردی دائمی خواهد بود، بنابراین نگران ضدحمله قبایل دشمن نخواهید بود. قبایل مختلف تنها دشمن بازیکن در طول بازی نخواهند بود؛ زیرا دشمنان بزرگ‌تر و قدرتمند‌تری در بازی وجود دارند. درخت زندگی دارای چهار ریشه است که در سراسر جهان بازی گسترش می‌یابند و رسیدن به هر یک از آنان، منجر به یک باس فایت خواهد شد. اطلاعات چندانی درباره جنبه دوم ذکر شده (پس‌زمینه شخصیت اصلی) مطرح نشده است، اما قطعا کشف این پس‌زمینه، شما را به دنیای شخصیت‌ها، جانوران و فرهنگ‌های عجیب بازی Biomutant بیش از پیش آشنا خواهد کرد.

 

 

سیستم مبارزات بازی Biomutant، به‌دلیل سرعت زیاد آن و ترکیب اسحله‌های مختلف با قابلیت استفاده از آن‌ها در فواصل دور و نزدیک، شباهت‌ زیادی به بازی DMC دارد. حرکات مختلف کاراکتر‌های بازی نیز باسرعت زیادی انجام می‌شوند. از لوازم موجود در دنیای باز بازی، می‌توان در ساخت سلاح‌های منحصر به فردی مانند شمشیر، عصا، تفنگ و تپانچه استفاده کرد. وجود اسم «جهش یافته» در نام بازی، ناشی از تمایل گربه شما به گرفتن قدرت‌های جدید، هنگام قرار گرفتن در معرض زمین‌های بایر آخرالزمانی است؛ البته تنها چند نمونه از این قدرت‌ها به‌نمایش گذاشته شده اند. برای مثال، قدرت کنترل ذهنی، كه به شما اجازه پرتاب دشمنان به سمت یکدیگر را می‌دهد.

 

 

یکی از نقات قوت بازی Biomutant، شخصی سازی کاراکتر اصلی است که آزادی عمل زیادی در آن وجود دارد. در ابتدای بازی، بازیکن می‌تواند همه چیز، از ویژگی‌های فیزیکی و رنگ شخصیت اصلی گرفته تا کلاس او را شخصی سازی کند. هنگام ساخت کاراکتر خود، می‌توانید بین شش نژاد مختلف بازی، یعنی دامندون، پریمال، رکس، مورگل، هایلا یا فیپ یکی را به‌دلخواه برگزیده و ظاهر او را تغییر دهد.

 

بر خلاف سایر بازی‌های آخرالزمانی، بازی Biomutant محیطی پرنشاط و روشن خواهد داشت که موجودات رنگارنگ و جهش یافته، از جمله شخصیت اصلی، در حیات وحش آن پرسه می‌زنند. در بازی، زمین در اثر فاجعه‌ای طبیعی مسموم شده است. به‌همین دلیل، نفت به سطح زمین رسیده و بقای درخت زندگی درخطر است. درخت زندگی که پیش از این فاجعه پرجنب و جوش بود، اکنون ریشه‌های مختلفی دارد که از هرکدام (به گفته سایت رسمی بازی) «مرگ می‌چکد». به منظور نجات درخت و بقیه جهان، بازیکنان باید تا انتهای هر ریشه سفر کرده و با موجودات بزرگی به عنوان World Eaters مبارزه کنند. پس از شکست هرکدام از آن‌ها، بازیکنان می‌توانند بین نابودی و بقای آن‌ها یکی را انتخاب کنند. البته همانطور که گفته شد، درخت زندگی به عنوان یکی از سه جنبه اصلی داستان بازی Biomutant عمل می‌کند.

مشخصات بازی
تاریخ انتشار May 25, 2021
توسعه دهنده Experiment 101
ناشر THQ Nordic
کارگردان Stefan Ljungqvist
سبک اکشن - نقش آفرینی
رده بندی سنی بالای 12 سال
تعداد بازیکن 1
مالتی پلیر - آنلاین ندارد
تعداد دیسک 1
وضعیت محصول کارکرده

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

پرسش و پاسخ

هیچ پرسش و پاسخی برای این کالا وجود ندارد

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات