منو
Your Cart

بازی No Man's Sky - نسخه PS4

No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
کارکرده
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
No Mans Sky - PS4
بازی No Man's Sky - نسخه PS4
  • وصعیت موجودی: موجود در انبار
  • امتیاز خرید این کالا: 10
  • مدل: بازی PS4
  • مرکز ارسال: شعبه اصلی
  • گارانتی: اصالت و سلامت فیزیکی کالا
400,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 800

گزینه های موجود

بازی No Man’s Sky یک بازی بقای اکشن ماجرایی است که توسط استودیوی مستقل Hello Games برای پلی استیشن 4 و ویندوز عرضه شد. بازی در آگوست 2016 در سراسر دنیا منتشر شد. گیم پلی بازی دارای چهار ستون اصلی ماجراجویی، بقا، مبارزه و داد و ستد است. گیمر می‌تواند در میان دنیاهای بازی که به صورت تصادفی ایجاد می‌شوند، به صورت آزادانه حرکت کند. دنیای بازی دارای بیش از 18 کوینتیلیون سیاره مختلف است که هر کدام دارای محیط مختص خود هستند.

 

بازیکنان در یک دنیای مشترک بازی می‌کنند و می‌توانند اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. البته بازی به صورت آفلاین نیز قابل اجراست. سیستم ساخت دنیای تصادفی بازی باعث می‌شود تا بازی هر سیاره را با تمام جزئیات آن تنها با داشتن مشخصات بسازد و احتیاجی به دانلود آن سیاره نیست. تقریبا تمام المان‌های بازی، از جمله منظومه‌های ستاره‌ای، سیارات، اکوسیستم، گیاهان و محیط زیست و الگوهای رفتاری و ساختار مصنوعی موجودات بیگانه و پایگاه‌های آن‌ها به صورت تصادفی ایجاد می‌شوند. شان مورای، موسس استودیو Hello Games، قصد داشته تا حس ماجراجویی و مثبت اندیشی رمان‌های علمی تخیلی دهه 70 و 80 میلادی را با این بازی القا کند. بازی در طول سه سال توسط تیم کوچکی در استودیو Hello Games با حمایت مالی کمپانی سونی ساخته شد. بند انگلیسی 65daysofstatic در ساخت موسیقی بازی همکاری کرد و پل ویر در ساختت  سیستم ایجاد موسیقی تصادفی بازی، همکاری کرد.

 

 

توجه زیادی قبل از عرضه بازی به آن شد و انتظارات از بازی بسیار بالا رفت، تا جایی که خود شان مورای و روزنامه نگاران به علاقه‌مندان توصیه کردند که در نظر بگیرند، این بازی یک عنوان مستقل است و آن را با بازی Spore و مشکلات آن مقایسه نکنند. در هنگام عرضه، بازی با نقدهای متوسطی روبرو شد و بسیاری ساخت دنیای بازی را به صورت متداوم وو تصادفی ستودند و عده‌ای دیگر نیز گیم پلی را فاقد خلاقیت و تکراری دانستند . بازی No Man’s Sky دارای مشکلات فنی فراوانی بود و بسیاری از جنبه‌های گیم پلی، مانند بخشش چند نفره، از آن حذف شده بود.

 

استودیو Hello Games اعلام کرد که به بازی خود وفادار خواهد ماند و مشکلات فنی آن را حذف کرده و بازی را با بسته‌های مکمل گسترش خواهد داد. اگر چه بازی در ماه آگوست 2016، پرفروش‌ترین بازی ماه در بریتانیا و آمریکا بود، اما پس از آن، فروش بازی افت شدیدی داشت. تبلیغات گسترده بازی No Man’s Sky منجر به ایجاد جنجال‌های فراوانی شدد و عده‌ای  نیز از بازی به دلیل تبلیغات و بازاریابی دروغین، شکایت کردند.

 

 

بازی No Man’s Sky یک بازی بقای اول شخص اوپن ورلد است که گیم پلی آن شامل چهار عامل اصلی ماجراجویی، بقا، مبارزه و داد و ستد است. گیمر نقش یک کاشف فضایی را بر عهده دارد که در بازی با نام مسافر شناخته می‌شود و در یک دنیای کشف نشده، به گشت و گذار می‌پردازد. بازی در یک سیاره تصادفی در لبه یک کهکشان آغاز می‌شود و گیمر مجهز به یک لباس فضایی، یک جت پک، یک دستگاه چندکاره برای بررسی، استخراج و جمع آوری منابع و حمله و دفاع در برابر موجودات و نیروهای خاصم است. گیمر می‌تواند سیاره خود را تعمیر و تقویت کرده و از آن برای سفر میان سیارات و ایستگاه‌های فضایی استفاده کند و با بیگانگان وارد مبارزه شود و با پرش‌های فرافضایی به منظومه‌های دیگر برود. اگرچه بازی دارای پاین باز است، اما اگر گیمر راهنمایی‌های موجودی به نام اطلس را دنبال کند، به مرکز کهکشان خواهد رسید.

 

ویژگی اصلی بازی No Man’s Sky این است که تمام اجزای دنیای آن، از جمله ستاره‌ها، سیارات، محیط این سیارات، موجودات زنده و برخورد با موجودات بیگانه به صورت تصادفی و در لحظه با استفاده از یک الگوریتم دترمینانی و تعیین تصادفی اعداد از یک عدد پایه ایجاد می‌شوند. این محاسبات 64 بیتی منجر به خلق بیش از 18 کوینتیلیون سیاره برایی ماجراجویی شده است. اطلاعات بسیار ناچیزی در سرورهای بازی ذخیره شده و تمام المان‌های بازی توسط محاسبات دترمینانی و با توجه به موقعیت مکانی گیمرها ایجاد می‌شوند و تمام گیمرها یک دنیای مشترک را مشاهده می‌کنند. گیمر می‌توان تغییرات جزئی را در سیارات ایجاد کند و برای مثال، از معادن استخراج کند که البته با خروج گیمر از آن سیاره، کاملا نادیده گرفته می‌شوند و تنها تغییرات مهمی مانند نابودی ایستگاه‌های فضایی در بازی ثبت می‌شوند. بازی از سرورهای اختصاصی برای پلی استیشن 4 و ویندوز استفادهه می‌کند.

 

 

با گشت و گذار در دنیای بازی، گیمر «واحد» به دست می‌آورد که ارز درون بازی است  و از طریق مشاهده سیارات جدید، پایگاه‌های بیگانگان، حیات وحش سیارات و غیره به دست می‌اید. اگر گیمر از هر کدام این موارد، اولین نمونه را پیدا کند و به اطلس اطلاع دهد، واحد‌های بیشتری را به دست می‌آورد و نام او به عنوان کاشف ثبت می‌شود و به دیگر بازیکنان نشان داده می‌شود. گیمر همچنین می‌تواند برای سیارات و موجودات زنده نام انتخاب کند. بازی no Man’s Sky به صورت آفلاین نیز قابل بازی است اما ارتباط با اطلس،، نیازمند  اینترنت است.

 

بقای مسافر در بازی ضروری است و بسیاری از سیارات دارای جو خطرناک، گازهای سمی و طوفان‌های مرگبار هستند. اگرچه گیمر می‌تواند در پایگاه‌ها و غارها پناه بگیرد، این محیط‌ها لباس مسافر را خراب کرده و او را می‌کشند و گیمر باید با جمع آوری منابع لازم، بقای مسافر را تضمین کند. با جمع آوری بلوپرینت‌ها، گیمر می‌تواند از منابع برای ساخت لباس مخصوص، ابزار چند کار و سفینه خود استفاده کند و آن‌ها را آپگرید کند. هر کدام از این وسایل دارای فضای محدود برای آپگرید هستند و مقدار آیتم‌های قابل حمل نیز محدودیت دارند و گیمر باید منابع خود را مدیریت کند و فضای بیشتری برای آیتم‌ها و آپگریدهای خود فراهم کند. بسیاری از ویژگی‌های لباس مخصوص، ابزار چندکاره و سفینه فضایی باید شارژ شوند و از منابع مختلف برای این کار باید استفاده کرد. تجهیزات، بلوپرینت و منابع بهتر معمولا در مرکز کهکشان یافت می‌شوند و انگیزه گیمر برای پیشرفت در بازی هستند.

 

 

در یک سیاره، مسافر ممکن است مورد هدف موجودات خاصم قرار بگیرد. همچنین، مسافر ممکن است توسط نگهبانان، ربات‌های خود تکثیرشونده‌ای که سیارات را گشته و با افرادی که از منابع سیارات استفاده می‌کنند، برخورد می‌کنند، مورد حمله قرار بگیرد. گیمر می‌تواند با ابزار چند کاره خود به این موجودات حمله کنند. همانند بازی Grand Theft Auto، بازی دارای یک سیستم تحت تعقیب است. درجات پایین باعث پدیدار شدن پهبادهای کوچک شده و درجات بالا باعث حمله ربات‌های غول پیکر می‌شوند. در فضا، گیمر ممکن است توسط دزدان فضایی یا موجودات بیگانه مورد هدف قرار بگیرد. گیمر می‌تواند با سفینه فضایی خود با این دشمنان مبارزه کند. اگر مسافر روی یک سیاره بمیرد، با آخرین سیو خود باز می‌گردد و تمام محتویات کوله پشتی خود را از دست می‌دهد و برای بازیابی آن‌ها باید به محل مرگ خود باز گردد. اگر مسافر در فضا بمیرد، در ایستگاه فضای منظومه محلی زنده می‌شود، اما تمام آیتم‌های خود را از دست می‌دهد و برای بازیابی آن‌ها باید به محل مرگ خود بازگردد، اما قسمتی از آیتم‌های خود را برای همیشه از دست می‌دهد.

 

هر منظومه ستاره‌ای دارای یک ایستگاه فضایی برای داد و ستد منابع و ابزاز چندکاره و سفینه و تعامل با بیگانگان مختلف کهکشان است. گیمر ممکن است با پایگاه‌های متروک بیگانگان در سیارات مختلف روبرو شود. هر نژاد بیگانه دارای زبان خود است که در ابتدا برای گیمر قابل فهم نیست و تنها با مکالمات بیشتر و پیدا کردن بناهای باستانی مرموزی قابل یادگیری هستند. گیمر با یادگیری زبان بیگانگان می‌تواند از کمک‌های آن‌ها در مبارزات استفاده کند. همچنین، تعامل ناپسند با آن‌ها منجر به نارضایتی این موجودات شده و ممکن است به مسافر حمله کنند. بازی دارای بازاز آزاد در ایستگاه‌ها و پایگاه‌های بیگانه است که گیمر در آن‌ها می‌تواند منابع خود را با قیمت بیشتری بفروشد.

 

 

بازی No Man’s Sky به عنوان یک بازی تک نفره طراحی شده اما اطلاعات بازی هر گیمر با دیگر گیمرها به اشتراک گذاشته می‌شود و دوستان می‌توانند روند بازی همدیگر را دنبال کنند. شان مورای اظهار می‌کند که رسیدن به مرکز کهکشان بدون انجام هیچ گونه عمل جانبی، ممکن است تا 40 ساعت به طول انجامد، اما وی مطمئن است که هر گیمر به سبکک خود بازی خواهد کرد و حتما بسیاری سعی می‌کنند تا تمام موجودات زنده کهکشان را نام گذاری کنند و عده دیگری نیز به دنبال ساخت نقشه‌ای از کهکشان خواهند بود. گیمر می‌تواند نقشه دوست خود را بررسی و از آن استفاده کند. به دلیل عدم وجود بخش چند نفره، احتیاجی به اشتراک PS Plus برای بازی آنلاین نیست.

مشخصات بازی
تاریخ انتشار 9 آگوست 2016
توسعه دهنده Hello Games
ناشر Hello Games
سبک اکشن - ماجرایی
رده بندی سنی بالای 13 سال
تعداد پلیر چند نفره یک نفره
مالتی پلیر - آنلاین ندارد
تعداد دیسک 1

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

پرسش و پاسخ

هیچ پرسش و پاسخی برای این کالا وجود ندارد

کاربر گرامی :
  • جهت دسترسی به تمامی امکانات، کالاها و تخفیفات ویژه اعضاء حتما  ثبت نام نمایید یا وارد حساب کاربری خود شوید.

  • اگر به دنبال کالایی هستید و در سایت نمی یابید، حتما با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات