منو
Your Cart

بازی Player Unknown Battlegrounds - PUBG - نسخه PS4

PUBG - Player Unknown Battlegrounds - PS4
PUBG - Player Unknown Battlegrounds - PS4
PUBG - Player Unknown Battlegrounds - PS4
PUBG - Player Unknown Battlegrounds - PS4
PUBG - Player Unknown Battlegrounds - PS4
PUBG - Player Unknown Battlegrounds - PS4
کارکرده
PUBG - Player Unknown Battlegrounds - PS4
PUBG - Player Unknown Battlegrounds - PS4
PUBG - Player Unknown Battlegrounds - PS4
PUBG - Player Unknown Battlegrounds - PS4
PUBG - Player Unknown Battlegrounds - PS4
PUBG - Player Unknown Battlegrounds - PS4
بازی Player Unknown Battlegrounds - PUBG - نسخه PS4
  • وصعیت موجودی: ناموجود
  • مدل: بازی PS4
  • مرکز ارسال: شعبه اصلی
  • گارانتی: اصالت و سلامت فیزیکی کالا
اتمام موجودی
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 800

گزینه های موجود

با وجود اینکه در مقایسه با سایر عناوین، از عمر PlayerUnknown’s Battlegrounds مدت زمان زیادی سپری نمی شود، این بازی توانسته شهرت جهانی بدست آورد. در این نوشته سعی داریم تا نکاتی را برای بازی بهتر خدمت علاقه مندان آموزش دهیم. یکی از مباحثی که در طول سال های گذشته بار ها مورد بررسی قرار گرفته، علاقه بی حد و حصر کاربران به بازی های سوم شخص با نقشه های بزرگ و وسیع است.

 

باز گذشت سال ها همچنان عناوینی مانند H1Z1: King of the Kill  و  DayZ  محبوبیت خود را حفظ کرده اند ولی از لحاظ فنی با مشکلات متعددی مواجه بوده اند. ولی بازی های دیگری هم مانند PlayerUnknown’s Battlegrounds  اخیراً معرفی شده اند و با این حال خبری از باگ ها و مشکلات رایج موجود در سایر موارد در این عناوین دیده نمی شود. محبوبیت این بازی به حدی بوده که توانسته جایگاه بسیاری خوبی در میان علاقه مندان باز نماید و تبدیل به یکی از محبوب ترین بازی های موجود در سال ۲۰۱۷ شود. به همین دلیل ما هم سعی نموده ایم تا نکته هایی نکات آموزشی خوبی را خدمت علاقه مندانی که به تازگی با این بازی آشنا شده اند، معرفی نماییم.

 

 

کنترل وضعیت پس از سقوط آزاد

در حقیقت در تمامی حالاتی که می خواهید از بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds  استفاده کنید، از طریق سقوط آزاد و با استفاده از چتر نجات وارد نبرد می شوید. در این راه با دو انتخاب مواجه هستید که هر یک از آنها تأثیر بسیار زیادی بر روی نتایج مبارزات دارد. تجربه نشان داده است که در صورتی که در کنار ساختمان انتخابی خود فرود بیاییم، در انتها موفقیت های بسیار زیادی را کسب خواهیم کرد. این موقعیت، زمان کافی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید سلاح های مورد نیاز برای مبارزه بدست آورید.

 

بهترین روش برای دستیابی به چنین موقعیتی پس از پرش از هواپیما فشردن دکمه w بر روی صفحه کلید است تا بتوانید خود را در جهت مورد نظر قرار دهید و به آنجا برسید. اگر اشاره گر موس را به سوی پایین هدف گیری کنید بر سرعت شما افزوده خواهد شد، هر چند این خطر وجود دارد که به مرکز نبرد و یا در میان دشمنان وارد شوید. پیشنهاد ما در این زمینه استفاده از قابلیت دید آزاد (FreeLook) است. که با فشردن دکمه Alt می توانید به دید بهترین دسترسی پیدا کنید و با استفاده از آن، از ورود به مناطق حادثه خیز و خطرناک جلوگیری نمایید.

 

 

سعی کنید همیشه کلاه خود را به همراه داشته باشید.

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds  نسبتاً جدید است و هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد. ولی با این حال از هم اکنون اکثر کاربران موجود در آن به دنبال کشتن از طریق هدف گیری سر دشمنان هستند. نقشه های موجود شبهات زیادی با سایر بازی ها مانند DayZ دارند که در محیط باز و دره ها روی می دهند. تک تیر انداز ها در تمامی نقاط وجود دارند به همین دلیل بهتر است تا استراتژی خاصی را دنبال کنید و همیشه کلاه خود را برای جلوگیری از آسیب به همراه داشته باشید.

 

می توانید کلاه مورد نیاز را در ابتدای بازی و در حالی که به دنبال غنیمت می گردید از مکان های متعدد بر روی نقشه بدست آورید. بنابراین سعی کنید تا در صورت پیدا کردن، حتماً یکی از نمونه ها را در اختیار داشته باشید. اکثر کلاه های زره ای می توانند از آسیب های وارده به سر جلوگیری کنند. و با توجه به این موضوع زندگی دوباره ای به بازیکنان می بخشند. ولی باید آگاه باشید که شلیک مستقیم به صورت بلافاصله باعث مرگ می شود مگر اینکه از کلاه های لول ۳ استفاده کنید. به همین دلیل همیشه به دنبال یافتن چنین تجهیزاتی باشید.

 

 

همیشه سلاح های خود را آماده نگه دارید

سلاح های زیادی را می توان از نقاط متعددی بر روی نقشه پیدا کرد. ولی باید توجه داشته باشید که اکثر این سلاح ها آماده به کار نیستند و حتی فشنگی نیز در آنها وجود ندارد. ولی خشاب های پری در اطراف این تفنگ ها یافت می شوند. بنابراین وقتی که سراغ سلاح های جدید می روید، مطمئن شوید که قبل از استفاده زمان کافی برای بررسی و پر کردن صرف کرده اید.

 

یکی از بد ترین حالت های موجود در بازی، حضور در میدان جنگ با اسلحه خالی است و زمانی متوجه این موضوع شوید که صدای خالی کلیک کردن آن به گوش برسد. به همین دلیل باید از اشتباهات خود درس بگیرید و به محض پیدا کردن آنها فشنگ کافی درونشان قرار دهید. علاوه بر این باید همواره بررسی  نمایید که اسلحه شما در چه حالتی قرار دارد. بعنوان مثال باید از رفتن به میدان نبرد با اسلحه یوزی در حالت تک تیر باید اجتناب کرد.

 

 

بهترین تجهیزات را انتخاب کنید

در ابتدای شروع بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds  باید به دنبال تجهیزات مورد نظر خود بگردید و خود را برای نبرد آماده کنید. اما دقت کنید که لازم نیست تا پایان مراحل این بازی از همان موارد استفاده کنید. کلاه های زره ای، جلیقه ها و همچنین کوله پشتی ها در سه نوع ( لول ۱، لول ۲ و لول ۳) وجود دارند و طوری که شما هم ممکن است حدس زده باشید، هر چه لول آنها افزایش پیدا کند به همان ترتیب کیفیت آنها هم بیشتر می شود. به همین دلیل برای پیدا کردن محصولاتی با کیفیت، سعی کنید تا همه وسایل موجود را تست کنید.

 

زره های موجود در بازی هم با سه کیفیت تولید شده اند. و برای هر لول مدت زمان مشخصی برای ماندگاری وجود دارد. اگر ماندگاری آن کمتر و یا مشابه با نمونه ای است که در اختیار دارید، زره خود را نگه دارید. تمامی وسایلی که با خود حمل می کنید، فضایی را اشغال می کنند. ولی در نظر داشته باشید که تمامی تجهیزات مورد استفاده شما به صورت خودکار مجهز می شوند و علاوه بر این در هنگام تعویض آنها تمامی تجهیزات مرتبط با این وسایل هم دور انداخته می شوند. و چنین اقداماتی تأثیری در ظرفیت کوله پشتی شما ندارد.

 

 

سعی کنید که در ابتدا گوشه های نقشه را جستجو نمایید

هر چه که به سمت پایان بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds  پیش می رویم، نقشه هم به همان ترتیب کوچک و کوچک تر می شود. بازیکنان کم تجربه عموماً در وسط نقشه حضور دارند و به دنبال کشتن رقیب ها هستند که در اکثر مواقع خود این افراد جان خود را از دست می دهند.

 

ولی هر چقدر که تجربه بیشتری بدست آورید، به همان نسبت بیشتر در گوشه ها به دنبال غنیمت خواهید گشت. تجربه ثابت کرده است که با کوچک تر شدن نقشه ها، غنیمت های بیشتری در اطراف پیدا می شوند. با استفاده از این روش، می توانید خود را برای مراحل پایانی نبرد حاضر و مجهز نمایید. و حداقل اطمینان حاصل خواهید کرد که در ادامه از لحاظ امکانات کمبودی نخواهید داشت.

 

موضوع مهم دیگر این است که هم اکنون افراد زیادی در حال استفاده از این روش هستند که هر روز به تعدادشان افزوده می شود. به همین دلیل بهتر است تا از این روش با احتیاط استفاده شود و وقت خیلی زیادی را صرف استفاده از چنین استراتژی نکنید. و گرنه ممکن است که با مشکلات متعددی مواجه شوید.

 

 

مراقب درهای باز باشید

به علت اینکه همه افراد در ابتدای مسابقه به دنبال مجهز کردن خود هستند، اکثر آنها برای یافتن تجهیزات مورد نیاز وارد منازل و اقامت گاه ها می شوند. به همین دلیل در هنگام ورود به چنین مکان هایی جانب احتیاط را رعایت کنید. در هنگام شروع مبارزه، تمامی درها بسته هستند. در صورتی که با دری باز مواجه شدید، احتمال می رود که افرادی از قبل وارد آن شده و آنجا را غارت کرده اند. و علاوه بر این ممکن است منتظر ورود و حمله به شما باشند.

 

گروهی دیگر از بازیکنان، پس از ورود، در ها را در پشت خود می بندند و در گوشه ای مخفی می شوند. به همین دلیل سعی کنید تا پس از ورود به چنین مناطقی، به خوبی آن مکان ها را جستجو نمایید. و از خالی بودن آن اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این می توانید با نگه داشتن دکمه Ctrl، مخفیانه وارد این مکان ها شوید. این کار به شما کمک می کند تا از تولید هر گونه صدایی از قبیل صدای راه رفتن جلوگیری کنید. و دشمنان نیز نمی توانند مکان دقیق شما را تشخیص دهند.

 

 

غیر فعال کردن گفتگوی صوتی

ممکن است شما هم متوجه شده باشید که کیفیت PlayerUnknown’s Battlegrounds  به مراتب از رقبای آن مانند  H1Z1   و   DayZ بالاتر است.  ولی متأسفانه نظرات مشابه ای در مورد صدای به کار رفته در آن وجود ندارد. و یک باره با صدا های بیشماری در این بازی مواجه خواهید شد.

 

خوشبختانه این گونه صدا ها به صورت مداوم وجود ندارند و معمولاً بین ۶۰ تا ۹۰ ثانیه در لابی ها طول می کشند. ولی پیشنهاد می شود تا  به محض ورود به چنین موقعیت هایی، این صدا ها را قطع کنید. در آن سوی ماجرا، بلند کردن صدا در سایر صحنه ها و همچنین استفاده از هدفونی مناسب می تواند به عنوان عاملی در موفقیت بیشتر شما به حساب آید. با استفاده از چنین امکاناتی می توانید به خوبی صدای پای رقیبان و یا اسلحه دشمنان را بشنوید که این عوامل می توانند به عنوان مرزی برای موفقیت و شکست شما به حساب آیند.

در حقیقت ما هم جز علاقه مندان استفاده از صدا های تولید شده توسط رقبا هستیم تا بتوانیم از طریق چنین صدا هایی، دشمنان را شناسایی کنیم. که می تواند به عنوان عاملی تعیین کننده به حساب آید.

 

 

در زمان احیای مجدد نیرو هشیار باشید

همانند بازی های مشابه ولی از لحاظ کیفیت ضعیف تر (H1Z1   و  DayZ)، درمان در روند بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds سریع نیست. معمولاً زمان نسبتاً طولانی ای برای این کار مورد نیاز است که در صورت مراقبت نبودن، این زمان می تواند بعنوان نقطه ضعفی برای شما به حساب آید.

 

دو شیوه درمانی در این بازی وجود دارند. برای این کار می توانید از باندپیچی و یا جعبه کمک های اولیه استفاده نمایید. استفاده از باندپیچی زمان نسبتاً کمتری را نیاز دارد ولی تأثیر آن هم به همین ترتیب کمتر است. ولی استفاده از جعبه کمک های اولیه، به زمان نسبتاً طولانی تری نیاز دارد و به همان ترتیب نیروی بیشتری را نیز به شما منتقل می کند. برای استفاده از آنها سعی کنید تا در ابتدا مخفیگاه مناسبی را بیابید و سپس از این موارد استفاده کنید. در حین استفاده از تجهیزات، تایمری هم نمایان می شود و حداکثر زمان موجود تا فعال سازی بسته بعدی را نشان می دهد.

 

 

اطلاعاتی در مورد سلاح های خود کسب کنید

همانطوری که شما نیز ممکن است در جریان باشید، هر یک از سلاح های موجود در بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds  برای شیوه نبرد خاصی طراحی شده است و این سلاح ها در استراتژی های متفاوتی کاربرد بهتری دارند. برای مثال، استفاده از AKM  برای فاصله های کوتاه و یا نزدیک پیشنهاد می شود. هر چند با مشکلاتی نیز همراه است. علاوه بر این می توانید از M16 برای از پای در آوردن دشمنان در فاصله های دورتر استفاده کنید. در مورد فاصله های دورتر علاوه بر این سلاح، می توانید از نمونه غول پیکر دیگر موجود در بازی یعنی Karabiner 98 Kurz استفاده نمایید که از قدرت تخریبی فوق العاده ای بر خوردار است.

 

علاوه بر این، می توانید تجهیزات دیگری که در سرتاسر نقشه قرار گرفته اند را نیز به تمامی این سلاح ها اضافه کنید. بعضی از این تجهیزات می توانند سلاح های کم کاربرد و ضعیف را به نمونه هایی قدرتمند تبدیل کنند. در انتها باید خاطر نشان کرد که اکثر سلاح ها حالت های متفاوتی برای استفاده دارند. بعنوان مثال می توان از حالت شلیک سریع و همچنین شلیک یک گلوله ای این سلاح ها استفاده  کرد.

 

وسایل کاربردی را انتخاب کنید

همه ما باید تاکنون درک کرده باشیم که در بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds، پیدا کردن تجهیزات و وسایل از اهمیت زیادی برخوردار است. ولی در عین حال منظور این نیست که تمامی وسایلی را که پیدا می کنید با خود جا به جا نمایید. طوری که می دانید در زمینه حمل تجهیزات محدودیت هایی وجود دارد.

 

به همین دلیل باید در این زمینه انتخاب های خوبی داشته باشید و فقط وسایلی را بر دارید که به آن نیاز دارید. یکی از موارد با اهمیت این است که خیلی مواد انرژی زا و یا جعبه کمک های اولیه را با خود جا به جا نکنید. و مطمئن باشید که شانس استفاده بیش از ۲ عدد برای شما بوجود نخواهد آمد. از حمل و جابه جایی تجهیزات مرتبط با سلاح های مختلف اجتناب کنید و تنها مواردی را به همراه داشته باشید که واقعاً به آن نیازمند هستید. هر چند با ارتقا کوله های خود می توانید وسایل بیشتری را با خود جا به جا نمایید. پس به این ترتیب نیاز است تا دقت لازم را داشته باشید.

مشخصات بازی
تاریخ انتشار ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
توسعه دهنده PUBG Corp
ناشر Sony
سبک بتل رویال
رده بندی سنی بالای 16 سال
تعداد پلیر چند نفره 1-100
مالتی پلیر - آنلاین چند نفره (آنلاین)
تعداد دیسک 1

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

پرسش و پاسخ

هیچ پرسش و پاسخی برای این کالا وجود ندارد

کاربر گرامی :
  • جهت دسترسی به تمامی امکانات، کالاها و تخفیفات ویژه اعضاء حتما  ثبت نام نمایید یا وارد حساب کاربری خود شوید.

  • اگر به دنبال کالایی هستید و در سایت نمی یابید، حتما با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات